Eurowizja 2022 - FINAŁ 14.05.2022. Jak głosować na Polskę? Jaki numer i aplikacja?

2022-05-13 12:50
Krystian Ochman - Eurowizja 2022
Autor: Corinne Cumming/eurovision.tv

Eurowizja 2022 - finał już w sobotę 14 maja! Tegoroczna edycja największego na świecie konkursu muzycznego dobiega końca i liczymy na sukces. Wiadomo, że według regulaminu w Polsce nie możemy głosować na naszego reprezentanta. Jest jednak pewny sposób, dzięki któremu możemy pomóc Krystianowi Ochmanowi.

Krystian Ochman z piosenką River zawalczy o pierwsze w historii zwycięstwo Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji. Niestety, przebywając w Polsce nie możemy głosować na nasz kraj. Polonia oraz polscy turyści przebywający w innych krajach Europy zechcą wesprzeć Polaka swoim głosem. Ochman wystąpi w wielkim finale, który odbędzie się 14 maja. Wtedy głosować będzie można z 38 państw. Warto się zmobilizować, ponieważ takiej szansy na dobry wynik Polski nie było już dawno! Jak powinna wyglądać treść SMS-a i na jaki numer trzeba go wysłać?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - kto wygra? ESKA.pl typuje najlepszą piątkę

EUROWIZJA - Krystian Ochman po awansie

Eurowizja 2022 - FINAŁ. Jak głosować na Polskę?

Krystian Ochman wystąpi w wielkim finale z numerem 23. Oznacza to, że Polska znalazła się w gronie trzech ostatnich krajów, które wystąpią na Eurowizji 2022. Aby zagłosować na Ochmana, należy wysłać SMS-a o treści 23 na numer podany przez nadawcę z kraju, w którym przebywacie. Wszystkie numery telefonu z 38 państw znajdziecie TUTAJ. Głosować można też przez aplikację Eurovision, ale nie jest darmowe. Po wybraniu Polski aplikacja przekieruje użytkownika do wiadomości SMS.

Eurowizji 2022 - FINAŁ. Transmisja w TV i ONLINE

Finał Eurowizji 2022 będzie można obejrzeć zarówno w telewizji i internecie. W TV transmisję przeprowadzi Telewizja Polska. Koncert będzie dostępny na antenie TVP1 oraz TVP Polonia. Stream z polskim komentarzem będzie można znaleźć też na stronie vod.tvp.pl. Ci, którzy wolą obejrzeć Eurowizję po angielsku, znajdą transmisję na YouTube na oficjalnym kanale Eurovision Song Contest.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze