Eurowizja 2021 - San Marino. Senhit z piosenką Adrenalina da swojemu kraju najlepszy wynik w historii?

2021-04-16 11:29 Adrian Rybak
Senhit San Marino
Autor: Youtube.com/Eurovision Song Contest

Eurowizja 2021 może być przełomowa dla San Marino. Najmniejszy kraj biorący udział w konkursie tylko dwa razy trafił do wielkiego finału. Większość ich udziałów kończyło się sromotną porażką. Może się to zmienić w tym roku. Państwo reprezentować będzie Senhit z piosenką Adrenalina. Według wielu osób ma zająć wysokie miejsce.

Eurowizja 2021 - San Marino ma odnieść największy sukces w historii swoich startów. Takie jest zdanie wielu ekspertów oraz fanów Eurowizji. W aktualnym notowaniu ekspertów San Marino zajmuje 11. miejsce. Jeżeli taki wynik uda osiągnąć się w maju, będzie to ich największy sukces. Stać się może to za sprawą włoskiej piosenkarki Senhit, która w biało-błękitnych barwach zaśpiewa piosenkę Adrenalina. To taneczny, nowoczesny utwór, który ma porwać do zabawy całą Europę. Co więcej, niewykluczone że na scenie pojawi się również amerykański raper Flo Rida. W oficjalnej wersji piosenki Adrenalina wystąpił jako gość specjalny. Jakiś czas temu gwiazda z USA potwierdziła, że trwają negocjacje w sprawie udziału na Eurowizji 2021. Udział międzynarodowej gwiazdy w barwach San Marino z pewnością byłoby niesamowitym zjawiskiem.

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs

Eurowizja 2021 - San Marino. Senhit w Polsce

Reprezentantka San Marino pojawiła się w Polsce. Senhit została zaproszona przez Rafała Brzozowskiego do programu Jaka to melodia. W kwietniu 2021 artystka przyjechała do Warszawy i nagrała występ z piosenką Adrenalina. Senhit i Rafał wystąpili również w duecie. Występy już wkrótce zostaną pokazane na antenie TVP1.

Senhit - wiek, pochodzenie, piosenki, Eurowizja

Senhit urodziła się 1 października 1979, a więc aktualnie ma 41 lat. Pochodzi z Bolonii we Włoszech. Jej najpopularniejszy singiel to Breathe. Eurowizja 2021 to trzecie przygoda Senhit z Eurowizją. W 2011 reprezentowała San Marino z piosenką Stand By. Nie udało jej się wejść do finału. W 2020 roku miała pojechać na konkurs z piosenką Freaky, ale konkurs został odwołany z powodu pandemii koronawirusa.

Najnowsze