Eurowizja 2021 - reakcje internautów na pierwszą próbę Rafała Brzozowskiego. Czy jest źle?

2021-05-11 11:24
Eurowizja - Polska - Rafał Brzozowski na próbie
Autor: youtube.com / Eurovision Song Contest

Eurowizja 2021 wywołuje wiele emocji. Rafał Brzozowski razem z polską delegacją są już w Rotterdamie, gdzie odbędzie się konkurs. W poniedziałek 11.05.2021 po raz zaprezentowano polski występ. Stało się to podczas próby. Prezentację mogli zobaczyć dziennikarze, a internauci mogą obejrzeć fragment występu. Jakie są reakcje?

Eurowizja 2021 będzie dla Polski dobrym wspomnieniem? Wszystko zależy od polskiego występu oraz naszego rezultatu. Całe nadzieje pokładane są w Rafale Brzozowskim, który reprezentuje nas z piosenką The Ride. Za nami już pierwsza próba polskiego wokalisty. Na scenie można było zobaczyć neonowe wizualizacje, fragmenty teledysku, dym, pirotechnikę, tancerzy w białych garniturach oraz Rafała w ciemnych okularach. Występ wywołał jednak skraje emocje w centrum prasowym. Głównym zarzutem dziennikarzy, który mieli okazję zobaczyć występ z realizacją telewizyjną, był wokal Rafała Brzozowskiego. Miał on zaśpiewać bardzo nieczysto. Przy drugim podejściu miało mu pójść lepiej, jednak nadal potrzeba dopracowania wokalu i występu. Na kanale eurowizyjnym na YouTube pojawił się fragment występu nagrany z backstage'u. Co pisali internauci?

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021

Eurowizja 2021 - komentarze po próbie Polski

Pierwsza próba Polski ma już ponad 200 tysięcy wyświetleń i prawie 5 tysięcy łapek w górę. Co ciekawe, komentarze są w większości pozytywne. - Próba całkiem dobra. Po tych kilku sekundach, mnie przekonuje - pisze jeden z komentujących. - Rafał jest profesjonalistą, to widać - uważa Adam. - Rafałek się nam rozkręca! Nie jest takie złe - dodaje inny użytkownik YouTube. Jak widać, reakcje internautów były znacznie lepsze niż dziennikarzy.

Eurowizja 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Półfinały odbędą się w dniach 18 i 20 maja, z kolei finał w sobotę 22 maja. Wszystkie koncerty rozpoczną się o godzinie 21:00. W Polsce transmisję z tłumaczeniem będzie można zobaczyć na antenie TVP1. Eurowizja 2021 odbędzie się w Rotterdamie w Holandii. Kraj dostał prawa do organizacji po tym, jak w 2019 wygrali konkurs. Triumfował wtedy Duncan Laurence z piosenką Arcade.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze