Eurowizja 2021 - reakcje internautów na pierwszą próbę Rafała Brzozowskiego. Czy jest źle?

2021-05-11 11:24 Adrian Rybak
Eurowizja - Polska - Rafał Brzozowski na próbie
Autor: youtube.com / Eurovision Song Contest

Eurowizja 2021 wywołuje wiele emocji. Rafał Brzozowski razem z polską delegacją są już w Rotterdamie, gdzie odbędzie się konkurs. W poniedziałek 11.05.2021 po raz zaprezentowano polski występ. Stało się to podczas próby. Prezentację mogli zobaczyć dziennikarze, a internauci mogą obejrzeć fragment występu. Jakie są reakcje?

Eurowizja 2021 będzie dla Polski dobrym wspomnieniem? Wszystko zależy od polskiego występu oraz naszego rezultatu. Całe nadzieje pokładane są w Rafale Brzozowskim, który reprezentuje nas z piosenką The Ride. Za nami już pierwsza próba polskiego wokalisty. Na scenie można było zobaczyć neonowe wizualizacje, fragmenty teledysku, dym, pirotechnikę, tancerzy w białych garniturach oraz Rafała w ciemnych okularach. Występ wywołał jednak skraje emocje w centrum prasowym. Głównym zarzutem dziennikarzy, który mieli okazję zobaczyć występ z realizacją telewizyjną, był wokal Rafała Brzozowskiego. Miał on zaśpiewać bardzo nieczysto. Przy drugim podejściu miało mu pójść lepiej, jednak nadal potrzeba dopracowania wokalu i występu. Na kanale eurowizyjnym na YouTube pojawił się fragment występu nagrany z backstage'u. Co pisali internauci?

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021

Eurowizja 2021 - komentarze po próbie Polski

Pierwsza próba Polski ma już ponad 200 tysięcy wyświetleń i prawie 5 tysięcy łapek w górę. Co ciekawe, komentarze są w większości pozytywne. - Próba całkiem dobra. Po tych kilku sekundach, mnie przekonuje - pisze jeden z komentujących. - Rafał jest profesjonalistą, to widać - uważa Adam. - Rafałek się nam rozkręca! Nie jest takie złe - dodaje inny użytkownik YouTube. Jak widać, reakcje internautów były znacznie lepsze niż dziennikarzy.

Eurowizja 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Półfinały odbędą się w dniach 18 i 20 maja, z kolei finał w sobotę 22 maja. Wszystkie koncerty rozpoczną się o godzinie 21:00. W Polsce transmisję z tłumaczeniem będzie można zobaczyć na antenie TVP1. Eurowizja 2021 odbędzie się w Rotterdamie w Holandii. Kraj dostał prawa do organizacji po tym, jak w 2019 wygrali konkurs. Triumfował wtedy Duncan Laurence z piosenką Arcade.

Najnowsze