Rafał Brzozowski

i

Autor: WBF

Eurowizja 2021 - Rafał Brzozowski ma swojego faworyta! O kogo chodzi?

2021-05-09 9:53

Rafał Brzozowski nie wierzy w swoją wygraną na Eurowizji 2021? Polski piosenkarz wyznał, kto jego zdaniem ma największe szansę na zajęcia pierwszego miejsca w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji, który jak wiemy zbliża się wielkimi krokami! Kto jest zatem faworytem Rafała Brzozowskiego? Zobaczcie sami!

Rafał Brzozowski ma swojego faworyta na Eurowizji 2021 i nie jest nim on sam! Artysta zdradził, kto jego zdaniem ma ogromne szanse na wygranie 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, który jak dobrze pamiętamy odbędzie się za niecałe dwa tygodnie! Rafał Brzozowski nieustannie przygotowuje się do wielkiego muzycznego wydarzenia, jednak nie oznacza to, że nie potrafi w miły sposób mówić o swoich rywalach. Jego największym muzycznym faworytem jest reprezentant Szwajcarii, który swoją piosenką Tout L’Univers robi prawdziwą furorę w sieci!

Gjon’s Tears ma raptem 22 lata i już zachwyca! Wokalista jeszcze nie pokazał swojej siły na eurowizyjnej scenie, ale zdaniem wielu, w tym również Rafała Brzozowskiego, to właśnie on może zająć 1 miejsce w konkursie. Reprezentant tego kraju znajduje się w ścisłym gronie faworytów, obecnie plasuje się na 3 miejscu, zaraz za Francją i Maltą. Jeśli Gjon’s Tears wygra Eurowizję 2021, zapewni Szwajcarii najlepszy wynik od 1988 roku! 

Sonda
Rafał Brzozowski - czy czekasz na występ na Eurowizji?

Eurowizja 2021 - kiedy? 

Eurowizja 2021 odbędzie się już wkrótce. 65. Konkurs Piosenki Eurowizji rozpocznie się 18 maja i potrwa do 22 maja włącznie. Całe wydarzenie muzyczne odbędzie się w hali Ahoy w Rotterdamie!

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021