Eurowizja 2021 - Rafał Brzozowski odpadł w półfinale! Dlaczego i co dalej z wokalistą?

2021-05-20 23:08
Eurowizja 2021 - Polska - Rafał Brzozowski
Autor: EBU / Andres Putting

Eurowizja 2021 nie skończyła się dobrze dla Polski. Reprezentant naszego kraju - Rafał Brzozowski - wykonał na scenie w Rotterdamie piosenkę The Ride. Niestety, występ nie spotkał się z wystarczającym wsparciem ze strony widzów i jurorów. Rafał Brzozowski nie znalazł się w gronie 10 finalistów z drugiego półfinału. Co teraz czeka polską gwiazdę?

Eurowizja 2021 nie będzie dla Polaków dobrym wspomnieniem. Reprezentantowi Polski nie udało się wejść do finału. Nie wiadomo jeszcze, które miejsce zajął, ale nie znalazł się w gronie 10 półfinalistów z największą liczbą głosów. Tym samym na tym etapie zakończyła się przygoda Rafała Brzozowskiego na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji i nie usłyszymy go podczas finału Eurowizji 2021, który odbędzie się w sobotę 22.05.2021. Dla ekspertów ten wynik nie jest zaskoczeniem. Według nich Polska od początku nie miała szans na awans. W dzień drugiego półfinału Rafał Brzozowski znajdował się na przedostatnim miejscu notowań. Fani Eurowizji z Polski do ostatniego momentu mieli nadzieję, że pomimo złych prognoz, uda się awansować do finału. W ostatnich latach Polska nie radzi sobie w konkursie. Ostatni raz w finale Eurowizji nasz kraj pojawił się w 2017 roku, kiedy reprezentantką była Kasia Moś.

Eurowizja 2021. Występ Rafała Brzozowskiego. Jak sobie poradził?

Eurowizja 2021 - Rafał Brzozowski odpadł w półfinale. Co dalej?

Rafał Brzozowski nie wystąpi już na Eurowizji 2021. Nie wiadomo, jakie ma plany na kolejne dni. Bardzo prawdopodobne jest, że do Warszawy wróci już w piątek 21.05.2021. Może jednak zdecydować się na kilkudniowy odpoczynek w Rotterdamie. Jego zobowiązania względem konkursu już się skończyły. Po wielkim finale dowiemy się, ile punktów Polska zdobyła w półfinale oraz ile zabrakło do awansu.

Eurowizja 2021 - finał. Gdzie oglądać?

Eurowizja 2021 rozstrzygnie się w sobotę 22.05.2021. Finał Eurowizji 2021 rozpocznie się o godzinie 21:00 polskiego czasu. Będzie go można obejrzeć na antenie TVP1. Dostępna będzie także transmisja online, którą będzie można znaleźć na stronie internetowej eurowizja.tvp.pl lub na oficjalnym kanale Eurowizji na YouTube.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze