Eurowizja 2021 - piosenka Brzozowskiego najmniej lubiana z całej stawki? Wynik na to wskazuje

2021-04-10 15:16 AR
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

Eurowizja 2021

Eurowizja 2021 już w przyszłym miesiącu. Tegoroczny konkurs wzbudza ogromne emocje. Wydarzenie powraca po roku przerwy. Dodatkowo naszym reprezentantem będzie Rafał Brzozowski, co wzbudziło ogromne kontrowersje. Wiele osób uważa, że na konkurs powinna pojechać Alicja Szemplińska, która miała reprezentować Polskę w 2020 roku. Dodatkowo piosenka The Ride nie wszystkim przypadła do gustu. Choć sam Rafał uważa, że to nowoczesny, taneczny utwór inspirowany aktualnymi trendami w muzyce pop, niektórzy uważają, że jest po prostu słaby. Z tego powodu pod teledyskiem pojawiło się wiele łapek w dół. Na miesiąc przed Eurowizją przygotowano zestawienie pokazujące, które piosenki na YouTube miały najgorszy odbiór. Jak się okazuje, Polska jest na samym szczycie tej listy.

Rafał Brzozowski zaśpiewa The Ride na Eurowizji 2021!

Eurowizja 2021 - Polska najmniej lubiana

W zestawieniu Polska znalazła się na pierwszym miejscu. Piosenka The Ride na oficjalnym kanale Eurowizji ma już 29 tysięcy łapek w dół. Różnica między pozytywnymi reakcjami a negatywnymi jest duża, ponieważ polubień jest 16 tysięcy. To złe informacje dla polskiej delegacji. Niektórzy fani Eurowizji podejrzewają jednak, że większość negatywnych reakcji jest od samych Polaków, którzy nie byli zadowoleni z wyboru Brzozowskiego. Czy Europa da Polsce miejsce w finale przekonamy się już wkrótce.

Eurowizja wraca po roku

Eurowizja 2021 będzie pierwszą po rocznej przerwie. W 2020 roku konkurs został odwołany z powodu pandemii koronawirusa. W zamian odbył się specjalny koncert Eurovision: Europe Shine A Light, podczas którego uczczono ofiary pandemii oraz artystów, którzy w 2020 mieli pojawić się na eurowizyjnej scenie. W wydarzeniu udział wzięła między innymi Alicja Szemplińska.

Najnowsze