Rafał Brzozowski z piosenką The Ride na Eurowizji 2021. Mamy KOMENTARZ artysty!

i

Autor: TVP Rafał Brzozowski z piosenką The Ride na Eurowizji 2021. Mamy KOMENTARZ artysty!

Eurowizja 2021 - tak będzie wyglądał występ Rafała Brzozowskiego? Pierwszy wykon na żywo

2021-04-18 16:17

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami, a więc Rafał Brzozowski przygotowuje się do konkursowego występu. Przypominamy, że w Rotterdamie zaśpiewa piosenkę The Ride. Wiele osób zastanawia się, jak Rafał poradzi sobie z występem na żywo. Pierwsze wykonanie eurowizyjnej piosenki na żywo można było zobaczyć w finale The Voice Kids 4. Czy tak będzie wyglądał występ w maju?

Eurowizja 2021 to ogromne wyzwanie dla Rafała Brzozowskiego. Informacja o jego udziale w roli reprezentanta Polski nie została dobrze przyjęta przez internautów i fanów konkursu. Krytykowano nie tylko samego piosenkarza, ale także piosenkę. Sam Rafał Brzozowski zapewniał jednak, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby występ był perfekcyjny. Na pierwszy występ na żywo z piosenką The Ride nie trzeba było czekać do maja. Gwiazda TVP pojawiła się w finale czwartej edycji programu The Voice Kids. Wystąpił tam jako gość specjalny. To właśnie podczas ostatniego odcinka talent show dla dzieci wykonał swój eurowizyjny kawałek po raz pierwszy. Występ był kolorowy i nie zabrakło także tancerzy. Rafał ubrany na czarno z okularami przeciwsłonecznymi na oczach, dał czadu! Czy jego występ będzie wyglądał na Eurowizji identycznie?

Rafał Brzozowski o występie na Eurowizji, piosence Ride i wsparciu innych artystów

Eurowizja 2021 - Polska: Rafał Brzozowski. Jaki będzie występ?

O tym, jaki jest koncept na występ z piosenką The Ride podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie, Rafał Brzozowski opowiedział niedługo po ogłoszeniu go jako reprezentanta Polski. - Chcemy pokazać, że my jako Polacy jesteśmy w stanie zrobić coś na światowym poziomie. Pracuję z najlepszymi fachowcami, więc czeka mnie mnóstwo pracy, ale dla mnie to jest satysfakcja, że mamy świetną piosenkę - mówił na stronie Eurowizji TVP na Facebooku. Reżyserem i dyrektorem artystycznym polskiego występu będzie Mikołaj Dobrowolski. Z kolei za choreografię odpowiada Agustin Egurrola.

Sonda
Co sądzisz o nominacji Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski w konkursie Eurowizji?

Eurowizja 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Półfinały odbędą się w dniach 18 i 20 maja, z kolei finał w sobotę 22 maja. Wszystkie koncerty rozpoczną się o godzinie 21:00. W Polsce transmisję z tłumaczeniem będzie można zobaczyć na antenie TVP1. Eurowizja 2021 odbędzie się w Rotterdamie w Holandii. Kraj dostał prawa do organizacji po tym, jak w 2019 wygrali konkurs. Triumfował wtedy Duncan Laurence z piosenką Arcade.