Eurowizja 2021: polska piosenka. Kiedy ogłoszenie, kto z Polski jedzie na Eurowizję?

Eurowizja 2021: polska piosenka. Kiedy ogłoszenie, kto z Polski jedzie na Eurowizję?
Autor: Lukasz Kalinowski/East News Eurowizja 2021: polska piosenka. Kiedy ogłoszenie, kto z Polski jedzie na Eurowizję?

Polska jako jeden z ostatnich krajów biorących udział w Eurowizji ogłosi swojego reprezentanta. Kiedy jest ogłoszenie polskiej piosenki na Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie? Poznajcie termin i sprawdźcie wszystkie szczegóły już teraz.

Eurowizja 2021: polska piosenka elektryzuje miłośników wydarzenia. Kiedy ogłoszenie, kto z Polski jedzie na Eurowizję? W końcu dowiedzieliśmy się, jaka jest data ogłoszenia polskiego reprezentanta na Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Po tygodniach niepewności, medialnych doniesień, nareszcie fani dowiedzą się, za kogo będą trzymać kciuki w połowie maja 2021. Jak się okazuje, w gronie faworytów znalazł się prowadzący show Jaka to Melodia. Rafał Brzozowski na Eurowizji to wiadomość, która wywołała spore poruszenie. Naszym zdaniem artysta w ostatnim czasie pracował z czołowymi producentami ze Skandynawii. Wokalista miał walczyć o bilet z Cleo, a także z Alicją Szemplińską, która zwyciężyła polskie preselekcje rok temu. Mówiło się również o tym, że na Eurowizję może jechać Krystian Ochman, Maryla Rodowicz, a nawet Zenon Martyniuk.

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu

Eurowizja 2021: polska piosenka: data

Polska bardzo poważnie podchodzi do Konkursu Piosenki Eurowizji, o czym może świadczyć to, jak długo wybierano reprezentanta. Polska jest jednym z ostatnich krajów, który nie ogłosił, komu da bilet do Rotterdamu. Na szczęście już znamy dokładny termin ogłoszenia polskiej piosenki i osoby, która wystartuje w Holandii w biało-czerwonych barwach. Polska piosenka będzie znana w piątek, 12 marca, w czasie programu Pytanie na Śniadanie.

Najnowsze