Eurowizja 2021 odbędzie się online? Najczarniejszy scenariusz najbardziej realny

Eurowizja
Autor: AP/East News

Eurowizja 2021 odbędzie się online? To już prawie pewne! Do Konkursu Piosenki Eurowizji pozostało raptem niecałe 100 dni, jednak organizatorzy wydarzenia cały czas zastanawiają się nad najlepszym scenariuszem, według którego miałaby zostać poprowadzona impreza. Jak będzie wyglądać Eurowizja 2021? Więcej szczegółów znajdziecie poniżej!

Eurowizja 2021 odbędzie się już za niecałe 100 dni! Mimo zbliżającej się daty Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 organizatorzy nadal wahają się nad wyborem najlepszego scenariusza, według którego miałaby zostać przeprowadzona impreza. Jak wiemy, wszystkie wątpliwości zrodziły się przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa, która cały czas panoszy się na świecie. Organizatorzy Eurowizji 2021 wciąż zastanawiają się nad formatem widowiska i nad tym, w jaki sposób może się ona odbyć w warunkach pandemii. 

Eurowizja 2021 odbędzie się już w trzecim tygodniu maja, a dokładnie zaplanowana jest ona na 18,20 oraz 22 maja. Ostatniego dnia imprezy będziemy mieli szansę obejrzeć wielki finał z udziałem 26 państw. Podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji będziemy mieli szansę usłyszeć uczestników aż z 41 państw, mimo że w finale znalazło się miejsce tylko dla 26 krajów. Poza całym harmonogramem Eurowizji 2021 miłośnicy muzycznego wydarzenia stale zastanawiają się, czy istnieje chociażby cień szansy na to, aby konkurs odbył się stacjonarnie. Wszystko jednak wskazuje na to, że Eurowizja 2021 odbędzie się całkowicie w formie zdalnej.

Eurowizja 2021 zdalnie?

Eurowizja 2021 odbędzie się w formie zdalnej? Odpowiedzi na te pytanie szuka wielu miłośników tego konkursu. Niestety organizatorzy wydarzenia nie wykluczają tego typu rozwiązania, co więcej EBU zabezpieczyła się już na wypadek takiej konieczności. Okazuje się, że każdy z nadawców do 26 marca będzie musiał nagrać występy konkursowe w studiu telewizyjnym w swoim kraju.

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Najnowsze