Eurowizja 2021 - kiedy Polska? Czy zobaczymy Rafała Brzozowskiego w 1. półfinale?

Rafał Brzozowski
Autor: SplashNews.com/East News

Eurowizja 2021 rozpocznie się już za moment. Zgodnie z zapowiedziami 18 maja wystartuje pierwszy półfinał, w trakcie którego reprezentanci poszczególnych krajów zawalczą o awans do wielkiego finału Konkursu Piosenki Eurowizji. Czy na scenie w Rotterdamie pojawi się również Rafał Brzozowski? Kiedy zobaczymy występ polskiego reprezentanta? Sprawdźcie już teraz!

Eurowizja 2021 - kiedy Rafał Brzozowski pojawi się na scenie? Czy piosenkarza zobaczymy w trakcie pierwszego półfinału? Znamy odpowiedź! Już 18 maja rozpocznie się wyczekiwany przez miliony fanów Konkurs Piosenki Eurowizji. Wyczekiwany, bo pierwszy od dwóch lat. Przypomnijmy, że zeszłoroczna Eurowizja została odwołana ze względu na światową pandemię. Była to pierwsza taka sytuacja w historii sięgającego swoich początków w 1956 roku wydarzenia muzycznego, które wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku nasz kraj reprezentować będzie Rafał Brzozowski. Piosenkarz zaśpiewa na scenie w Rotterdam Ahoy swój najnowszy singiel The Ride, który inspirowany jest popularnym dziś brzmieniem lat osiemdziesiątych.

Polskich fanów Eurowizji z pewnością zastanawia, kiedy na scenie zaprezentuje się nasz reprezentant. Rafała Brzozowskiego nie zobaczymy w pierwszym półfinale konkursu, który został zaplanowany na 18 maja. Tego dnia na scenie wystąpią natomiast reprezentanci szesnastu innych krajów, między innymi Litwy oraz Malty. 

Eurowizja 2021 - kiedy Polska?

Zgodnie z harmonogramem Rafał Brzozowski zawalczy o awans do wielkiego finału już w czwartek, 20 maja. Piosenkarz wystąpi na scenie jako szósty. Finał Konkursu Piosenki Eurowizji odbędzie się natomiast dwa dni później, 22 maja. O tym, czy polski reprezentant pojawi się wśród najlepszych z najlepszych zadecydują członkowie jury oraz widzowie. Przypominamy, że Polacy mieszkający w Polsce NIE MOGĄ oddawać głosów na naszego reprezentanta, a jedynie na konkurujących z nim tego samego dnia wokalistów i wokalistki.

Eurowizja 2021. Tak Rafał Brzozowski przygotowywał się na Eurowizję 2021
Najnowsze