Eurowizja 2021 - Flo Rida będzie reprezentował San Marino. Te słowa mówią same za siebie!

2021-03-30 13:46 AR
Flo Rida
Autor: MediaPunch / BACKGRID/EAST NEWS

Eurowizja 2021 może być wyjątkowa. Międzynarodowa gwiazda może stanąć na scenie i to w roli reprezentanta. Co więcej, chodzi o kraj, który do tej pory uznawany był za najsłabszy w konkursie. Amerykański raper może reprezentować San Marino. Do tej pory były to tylko plotki, ale wreszcie pojawiło się stanowisko artysty. Co powiedział?

Eurowizja 2021 może mieć na scenie uczestnika z USA. Raper Flo Rida miałby jednak reprezentować najmniejsze państwo w stawce, czyli San Marino. Co ważne, nie byłby głównym artystą. Tegoroczną reprezentantką San Marino jest włoska piosenkarka Senhit. Przygotowała piosenkę Adrenalina, która jest nowoczesnym, tanecznym utworem. Ku zaskoczeniu wielu osób, piosenki nie wykonuje sama. Do współpracy zaprosiła Flo Ridę. Dla fanów konkursu szokiem było, że tak popularny raper może stanąć na eurowizyjnej scenie w biało-błękitnych barwach. Organizatorzy zaznaczyli jednak, że obecność Flo Ridy na scenie nie jest pewna i Senhit może wykonać piosenkę sama. Wszyscy liczą jednak na to, że Amerykanin będzie jej towarzyszył. Po kilku tygodniach w tej sprawie wypowiedział się sam zainteresowany. Czy zobaczymy go na Eurowizji?

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs

Eurowizja 2021 - Flo Rida w barwach San Marino?

W ostatni weekend marca 2021 Flo Rida był gościem jednej z amerykańskich stacji radiowych. Podczas rozmowy z dziennikarzami wspomniał o udziale w Eurowizji. Wyjaśnił, że jego udział nie jest jeszcze jasny. Trwają jednak negocjacje i jeżeli będzie to możliwe, to pojawi się na Eurowizyjnej scenie w Rotterdamie. Z pewnością byłby to duży plus dla reprezentacji San Marino.

Eurowizja 2021 - kiedy, gdzie, o której, gdzie oglądać

Eurowizja 2021 to będzie wyjątkowe wydarzenie, ponieważ konkurs powróci po roku przerwy. Przypominamy, że w zeszłym roku został odwołany z powodu pandemii koronawirusa. Tegoroczne wydarzenie muzyczne zacznie się w maju. Trzy koncerty zaplanowano na 18, 20 i 22 maja. Odbędą się na hali Ahoy Arena w Rotterdamie w Holandii. W Polsce transmisja zorganizowana zostanie przez TVP. Eurowizję będzie można oglądać na Jedynce o godzinie 21:00.

Najnowsze