Eurowizja 2021 - faworyci. To oni mają największe szanse na wygraną

2021-05-17 14:46
Eurowizja 2021
Autor: Rex Features/East News

Największe muzyczne emocje dopiero przed nami. Już za moment startuje kolejna edycja największego konkursu wokalnego w Europie, jakim bez wątpienia jest Eurowizja. Kto ma w tym roku największe szanse na zwycięstwo, a tym samym na międzynarodową karierę? Sprawdźcie, co na ten temat mówią eksperci, którzy do tej pory często okazywali się nieomylni.

Eurowizja 2021 - faworyci ekspertów mogą spać spokojnie? Niekoniecznie, jednak należy pamiętać o tym, że przewidywania wieloletnich fanów i obserwatorów Konkursu Piosenki Eurowizji często znajdowały swoje odzwierciedlenie w oficjalnych wynikach głosowania. Tak chociażby było w przypadku Duncana Laurence'a, który właściwie od początku typowany był na zwycięzcę Eurowizji 2019. Artysta mówił jednak później, że choć wiedział o poparciu ze strony eurowizyjnych ekspertów, to nie czuł się pewny swojej wygranej.

Jako że Eurowizja 2021 startuje już za moment, bo 18 maja, wszystkich fanów konkursu interesuje to, kto ma w tym roku największą szansę na zdobycie największej ilości punktów i opuszczenie Rotterdamu w wielkiej chwale. Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie będzie to nasz tegoroczny reprezentant Rafał Brzozowski. Wokalista zajmuje niewysoką pozycję w notowaniach specjalistów. Kto natomiast uplasował się na podium tabeli? 

Sonda
Czy Rafał Brzozowski wygra Eurowizję?

Eurowizja 2021 - faworyci

Eurowizja jest wydarzeniem organizowanym z wielkim rozmachem. Do ostatniej chwili nie ma pewności, kto zdobędzie uznanie europejskiej publiczności. W przeszłości eksperci często okazywali się jednak nieomylni. Komu w tym roku kibicują najbardziej? Według ekspertów największe szanse na zwycięstwo mają:

  • Destiny - reprezentująca Maltę wokalistka, która zna już smak zwycięstwa. Artystka zwyciężyła w 2015 roku Eurowizję Junior. W Rotterdamie wykona utwór Je Me Casse.
  • Barbara Pravi - francuska piosenkarka, którą już teraz porównuje się do legendy, jaką była Edith Piaf. Barbara zaśpiewa singiel Voila.
  • Gjon’s Tears - szwajcarski muzyk, który zaprezentuje się przed liczoną w milionach publicznością z utworem Tout l’Univers.
Rafał Brzozowski przed Eurowizją 2021: Hejt motywuje mnie do pracy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze