Rafał Brzozowski

i

Autor: WBF

Eurowizja 2021 - eksperci oceniają piosenkę Rafała Brzozowskiego! Utwór The Ride uplasował się na miejscu...

2021-04-25 14:17

Utwór Rafała Brzozowskiego poddany ocenie eurowizyjnym ekspertom! Jak tegoroczna piosenka, która będzie reprezentować biało-czerwone barwy spodobała się osobom zza granicy? Czy Rafał Brzozowski może być zadowolony z tego werdyktu? Ostateczne wyniki konkursu wytypowane przez specjalistów nie wyglądają zbyt optymistycznie…

Eurowizja 2021 z każdym kolejnym dniem wywołuje coraz większe emocje. W końcu do 65. Konkursu Piosenki Eurowizji pozostał raptem miesiąc. W tym roku nasz kraj reprezentować będzie niezwykle utalentowany Rafał Brzozowski, który w trakcie imprezy zaśpiewa utwór pod tytułem The Ride. Jako, że Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami, nic dziwnego, że inne kraje oraz eksperci, którzy od lat fascynują się tym konkursem postanowili poddać ocenie piosenkę naszego tegorocznego reprezentanta.

Jak zatem wypadł utwór The Ride w oczach innych? W miniony weekend w Norwegii zorganizowany został program Adresie Rotterdam, w którym specjaliści oceniają tegoroczne piosenki na Eurowizję. Oceniony został także singiel Rafała Brzozowskiego, który wybrzmi na wielkiej scenie już 22 maja tego roku. Jak Norwegowie ocenili hit naszego piosenkarza? Okazuje się, że oceny utworu The Ride nie napawają nas optymizmem. Najlepszy utwór ich zdaniem, to piosenka Je Me Casse, którą śpiewa reprezentantka Malty. Polska w ich ocenie jest niemalże na szarym końcu! 

Sonda
Eurowizja Junior 2021 - kto ma reprezentować Polskę?

Eurowizja 2021 - piosenka The Ride oczami ekspertów 

Piosenka Rafała Brzozowskiego The Ride nie została oceniona zbyt dobrze przez Norwegów w programie Adresse Rotterdam. Otóż w ich ocenie, utwór zdobył jednie 36 punktów od wszystkich ośmiu osób z jury i tym samym uplasował się na siódmym miejscu, przedostatnim miejscu. Za nami znajdują się tylko Niemcy, którzy zdobyli 31 punktów. 

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs