Eurowizja publiczność

i

Autor: Flick.com/David Jones (CC BY 2.0)

Eurowizja 2021 bez Australii? Reprezentantka tego kraju nie przyjdzie na konkurs!

2021-04-20 13:50

Eurowizja 2021 bez tego kraju? Reprezentantka Australii z bólem serca nie dotrze na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji do Rotterdamu. Wszystko przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa, która szturmem wtargnęła w naszą codzienność. Czy to oznacza, że Australia w tym roku nie weźmie udziału w Eurowizji? Więcej informacji na ten temat przeczytacie poniżej!

Eurowizja 2021 odbędzie się za nieco ponad miesiąc! Przygotowania do 65.Konkursu Piosenki Eurowizji trwają pełną parą w każdym kraju. Wedle doniesień organizatorów tegoroczny konkurs najprawdopodobniej odbędzie się w formie stacjonarnej w Holandii w Rotterdamie. To nie oznacza jednak, że pandemia się zakończyła. Okazuje się, że wciąż panujące obostrzenia uniemożliwia jednej z reprezentantek przyjazd do Rotterdamu. Z informacji podanych przez organizatorów konkursu dowiadujemy się, że w Holandii nie pojawi się Australijska reprezentantka, Montaigne.

Z uwagi na ostre restrykcje jej podróż do Europy jest po prostu niemożliwa. Czy to oznacza, że Australia wycofa się z konkursu na miesiąc przed jego rozpoczęciem? Na całe szczęście kraj nie wycofuje swojego udziału w konkursie. Jeśli chodzi o Występ Australii - widzowie będą mieli okazję zobaczyć nagrane wcześniej zapasowy występ reprezentantki.

Sonda
Eurowizja Junior 2021 - kto ma reprezentować Polskę?

Eurowizja 2021 - reprezentantka Australii nie przyjdzie na konkurs 

Reprezentantka Australii nie zjawi się na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji ze względu na obostrzenia związane ze wciąż trwającą pandemią koronawirusa. Mimo wszystkich utrudnień, reprezentantka tego kraju wcale nie musi rezygnować z udziału w wydarzeniu i nadal ten kraj znajduje się w stawce. 

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs