Eurowizja 2020: Gruzja z utworem Take Me as I Am. Tornike Kipiani zagrożeniem dla Alicji Szemplińskiej?

2020-03-03 15:19
Eurowizja 2020: Gruzja z utworem Take Me as I Am. Czy będzie zagrożeniem dla Alicji Szemplińskiej?
Autor: Screen z https://www.youtube.com/watch?v=LjNK4Xywjc4 Eurowizja 2020: Gruzja z utworem Take Me as I Am. Czy będzie zagrożeniem dla Alicji Szemplińskiej?

Eurowizja 2020 zbliża się wielkimi krokami. Powoli w sieci zaczynają pojawiać się piosenki, które będziemy mogli usłyszeć podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Czy gruzińska piosenka stanie się zagrożeniem dla Alicji Szemplińskiej i jej kawałka Empires?

Eurowizja 2020 coraz bliżej. 65. Konkurs Piosenki odbędzie się w maju w Rotterdamie. To właśnie Holandia będzie gospodarzem tego wydarzenia, ponieważ w zeszłorocznym finale zwyciężył Duncan Laurence, który reprezentował ten kraj. O miano najlepszej piosenki Europy zawalczy 41 państw - w tym Polska. Przypomnijmy, że naszą reprezentantką w tegorocznym konkursie jest Alicja Szemplińska, która dzięki wygranej w 10. edycji programu The Voice of Poland stała się popularną wokalistką. Swoim głosem zachwyciła także jurorów oraz widzów programu Szansa na sukces. Eurowizja 2020. Wygrana zapewniła jej miano reprezentanta Polski w konkursie w Holandii. W finale Szansy na sukces artystka wykonała swój autorski utwór Empires. Piosenka ma szansę stać się hitem Eurowizji, a Alicja ma okazję pokazać swój głos całemu światu z jak najlepszej strony.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Gruzja na Eurowizji 2020 

Jednym z przeciwników Alicji Szemplińskiej w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji będzie Tornikie Kipiani pochodzący z Gruzji. Artysta wygrał pod koniec ubiegłego roku gruzińskiego Idola i zgodnie z zasadami programu, otrzymał przepustkę do reprezentowania swojego kraju na Eurowizji. W sieci pojawiła się autorska piosenka, którą Tornikie wykona w maju. Utwór nosi tytuł Take Me as I Am. Gruziński wykonawca zaprezentuje ją wraz z trzyosobowym chórkiem, w którego skład wchodzą dwie kobiety oraz jeden mężczyzna. Piosenkarz opisuje swój utwór jako mieszankę dubstepu, electro oraz rocka. Za kompozycją eurowizyjnej piosenki stoi sam Tornikie Kipiani wraz z gruzińskim muzykiem i producentem Aleko Bedzenishvili. Czy ta muzyczna propozycja może zagrozić Alicji?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze