Eurowizja 2019: Słowenia z piosenką Sebi. Ten utwór poruszył widzów!

2019-05-18 21:55 A.D.
Sebi
Autor: YouTube/ EMA Eurovision Slovenia

Eurowizja 2019 będzie niezwykle emocjonującym konkursem. Różnorodny repertuar zapewnił nam zarówno chwile śmiechu, jak i wzruszenia. Specjalistami od wyciskania łez są reprezentanci Słowenii - Zala Kralj i Gasper Santl. Czy ich utwór Sebi podbił serca widzów na całym świecie? Co wiemy o niezwykłym duecie? Sprawdźcie na ESKA.pl

Eurowizja 2019 to konkurs, który pozwala na zaprezentowanie nie tylko ulubieńców publiczności z różnych krajów. To idealny moment dla każdego kraju, by oczarować widzów z całego świata swoją kulturą, ojczystym językiem i tradycjami. Piosenkę w rodzimym języku postanowili zaprezentować m.in. Zala Kralj i Gasper Santl, którzy wykonali utwór Sebi.

Zobacz też: Sergey Lazarew na Eurowizji 2019 - czy powtórzy się skandal sprzed dwóch lat?

Zala Kralj i Gasper Santl - co wiemy o artystach? 

Słowenia w 2019 postawiła na melancholię. Piosenka Sebi oczarowała widzów na całym świecie i zapewniła Słowenii awans do finału. Duet pracuje razem od 2017 roku. Ich pierwszy utwór Valovi był prawdziwym hitem. Zala swoją karierę zaczynała, jak wiele gwiazd, na Youtubie gdzie publikowała swoje wersje znanych piosenek. Gasper zawsze marzył o karierze producenta muzycznego i grał na gitarze. Ich utworu na Eurowizję 2019 możecie posłuchać poniżej: 

Najnowsze