EUROWIZJA 2019: Verka Serduchka w hicie TOY! Przebiła wykonanie Netty?! [WIDEO]

2019-05-18 23:41
EUROWIZJA 2019: Verka Serduchka w hicie TOY! Przebiła wykonanie Netty?! [WIDEO]
Autor: https://twitter.com/Eurovision/status/1129862646402932736 (screen z profilu na Twitterze: ) EUROWIZJA 2019: Verka Serduchka w hicie TOY! Przebiła wykonanie Netty?! [WIDEO]

Eurowizja 2019 to konkurs pełen niespodzianek! Oglądaliśmy znakomite występy uczestników, ale również gości specjalnych. Wśród nich m.in. Conchita Wurst, która w perfekcyjny sposób wykonała hit Heroes, Mans Zelmerlow zaśpiewał Fuego, Eleni Fuereira zaśpiewała Dancing Lasha Tumbai, a Verka Serduchka wykonała hit Toy! To musicie zobaczyć!

Eurowizja 2019 - występy finalistów rozgrzały widzów przed szklanymi ekranami, publiczność zgromadzoną w hali Expo w Tel Awiwie, a także komentatorów na całym świecie. Tuż po nich na scenie pojawiły się największe gwiazdy historii Eurowizji. Była Conchita Wurst, która w 2014 roku zwyciężyła śpiewając Rise like a Phoenix, Mans Zelmerlow, laureat konkursu z 2015 roku, a także Eleni Fuereira, która w 2018 roku - reprezentując Cypr - zajęła 2. miejsce. Na scenie w Izraelu pojawiła się także Verka Serduchka, czyli autorka hitu Dancing Lasha Tumbai! Reprezentowała Ukrainę w 2007 roku, podczas 52. Konkursu Piosenki Eurowizji i ostatecznie zajęła 2. miejsce. 

Zobacz: Eurowizja 2019 na żywo - WYNIKI, PUNKTY, WYSTĘPY [RELACJA LIVE]

Verka Serduchka w Toy - występ 

Konkurs pełen zaskoczeń - tak możemy określić Eurowizję w Izraelu. Mieliśmy mnóstwo faworytów do zwycięstwa, ale spotkaliśmy się z zaskakującymi rozwiązaniami organizatorów. Sprawili, że jedną z gwiazd wydarzenia była Madonna, która już 14 czerwca wyda swój czternasty studyjny album Madame X. 

Oglądaliśmy znakomite występy uczestników, ale również gości specjalnych. Na izraelskiej scenie zawitała Conchita Wurst, która w perfekcyjny sposób wykonała hit Heroes, Mans Zelmerlow zaśpiewał Fuego, Eleni Fuereira zaśpiewała Dancing Lasha Tumbai, a Verka Serduchka wykonała hit Toy! 

Tak wyglądał finałowy występ Netty w 2018 roku!

Najnowsze