Eurowizja 2019 - wyniki na żywo 16.05.2019 [PUNKTY, WYSTĘPY, RELACJA LIVE]

Autor: Jack GUEZ / AFP / EAST NEWS Eurowizja 2019 - wyniki na żywo 16.05.2019 [PUNKTY, WYSTĘPY, RELACJA LIVE]

Eurowizja 2019 na żywo - WYNIKI, PUNKTY, WYSTĘPY [RELACJA LIVE]

2019-05-18 23:17

Finał 64. Konkursu Piosenki Eurowizji to wydarzenie, którego nie może ominąć żaden fan muzycznej rywalizacji. Tegoroczna edycja show odbywa się w Izraelu, a dokładniej w Tel Awiwie, dzięki wygranej Netty w 2018 roku. Finał Eurowizji 2019 w TV tradycyjnie będzie emitowany w TVP1. Dla wszystkich fanów tej imprezy, którzy nie będą mieli możliwości jej oglądania, idealnym rozwiązaniem jest relacja na żywo, minuta po minucie. Ta wystartuje już o 21:00 na ESKA.pl

Eurowizja 2019 na żywo - finał 18.05. Podczas finału 64. Konkursu Piosenki Eurowizji, o zwycięstwo będą walczyć reprezentanci takich państw, jak: Izrael, Francja, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Grecja, Białoruś, Serbia, Cypr, Estonia, Czechy, Australia, Islandia, San Marino, Słowenia, Macedonia, Holandia, Albania, Szwecja, Rosja, Azerbejdżan, Dania, Norwegia, Szwajcaria, Malta. Dla wszystkich osób, które nie mają możliwości oglądania Eurowizji 2019, mamy świetną alternatywę - zapraszamy na naszą relację na żywo, która startuje już o godzinie 21:00.

Przeczytaj także: Finał Eurowizji 2019 - kto wystąpi 18 maja w Izraelu?