Eurowizja 2019 - Polska reprezentowana przez Carpe Diem?

2019-02-11 11:38 k.w.
Carpe Diem
Autor: materiał prasowy

Eurowizja zbliża się wielkimi krokami, a chętnych na reprezentowanie Polski nie brakuje. Czy to Carpe Diem pojedzie na Konkurs Piosenki?

Eurowizja 2019 - Carpe Diem reprezentantem Polski? Zespół wypuścił ostatnio kawałek Higher Aims. To mocny, melodyjny i niezwykle energetyczny kawałek wykorzystany na ścieżce dźwiękowej brytyjskiego filmu Michaela Morrisa MERCS. Moonsamy. Jednocześnie utwór ten będzie propozycją na konkurs Eurowizji. Czy ma szansę zostać wybranym na reprezentanta Polski? Sprawdźcie sami na ESKA.pl

Twórcy wielkiego hitu walczą o Eurowizję! Został im jeden krok!

Carpie Diem - Higher Aims 

Dopiero od kilkudziesięciu godzin można w całości obejrzeć klip do utworu "HIGHER AIMS" grupy CARPE DIEM, a już może się on pochwalić naprawdę dużym, wręcz globalnym zainteresowaniem! Zmieniona stylistyka, bezkompromisowość, odwaga, zjawiskowe gitarowe solo, a także ultra przebojowa melodia, i śpiew Szymona Wydry w języku angielskim powodują, że głosy zachwytu i ogromnego pozytywnego zaskoczenia dochodzą do zespołu dosłownie z całego świata! "Higher Aims" już znalazł swoich słuchaczy w Europie, m.in. w Portugalii, Szwecji, Rosji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Francji, Włoch, jak również bardzo pozytywny odzew przychodzi z dużo odleglejszych miejsc jakimi są Meksyk, Australia, USA, Kanada czy chociażby Indie. Muzycy nie ukrywają, że tak pozytywna reakcja na te dźwięki tylko ich jeszcze bardziej nakręca i będą starali się z nimi docierać wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe. Np. w poniedziałek na ten temat była rozmowa w popularnym DDTVN, a to do początek "medialnej wycieczki" za sprawą "HIGHER AIMS"! We czwartek "Karpie" zawitają do TVP2 , gdzie w programie "Pytanie na Śniadanie" odbędzie się premierowy wykon utworu! Następnie na chłopaków czeka TELEEXPRESS ze znakomitym Markiem Sierockim na czele. W planach zespołu jest także wizyta w SUPERSTACJI, w znanym programie - "Na Tapecie", gdzie oczywiście tematem przewodnim będzie "HIGHER AIMS", oraz w programie "Halo Polonia", w TV POLONIA, który ze względu na porę nadawania, jak i na swój niebanalny charakter ma za zadanie dotrzeć do odbiorców zza oceanu... Nie wspomnieliśmy jeszcze o wywiadach radiowych... Jak widać CARPE DIEM pracuje pełną parą! Pamiętajmy, że "HIGHER AIMS" znalazł również uznanie w oczach brytyjskiego reżysera Michaela Morrisa, stając się właściwie główną ścieżką dźwiękową jego najnowszego filmu "MERCS MOONSAMY", a którego premiera przewidziana jest na luty! Jak widać zespół CARPE DIEM zawiesił sobie poprzeczkę bardzo wysoko , dlatego tytuł utworu z którym teraz wystartował ma jakże trafne, ale i podwójne znaczenie - "HIGHER AIMS" - (Wyższe cele). Zapraszamy do obejrzenia teledysku do utworu „HIGHER AIMS ”, który dopiero co trafił do sieci.

qz-PNs7-g88c-LRWa

Carpe Diem z utworem Higher Aims

Formacja przyzwyczaiła swoich fanów do grania przebojowej muzyki z pogranicza rocka i popu, ale tym razem przygotowała coś zupełnie innego – utwór Higher Aims, który trafił na ścieżkę dźwiękową brytyjskiego filmu Michaela Morrisa MERCS. Moonsamy. Piosenki nie da się porównać z niczym, co muzycy stworzyli wcześniej – jest niezwykle ciężka, energetyczna i jednocześnie bardzo melodyjna, zahacza nawet o nowoczesny metal na miarę XXI wieku. I właśnie dlatego zespół, który się pod nią podpisał, nosi skróconą nazwę - Carpe Diem (bez nazwiska swojego lidera). Tekst do Higher Aims napisał Waldemar Maciąg, znany jako Father V. To… proboszcz z diecezji Orlando na Florydzie, a prywatnie dobry znajomy zespołu Carpe Diem.

Carpe Diem na Eurowizji 2019?

Utwór Higher Aims - jak zapowiedział zespół Carpe Diem - ma być jedną z propozycji na Eurowizję 2019. Czy właśnie ten numer będzie reprezentować Polskę na Knkursie Piosenki? Przekonamy się o tym już niedługo - bo 15 lutego. Póki co zapraszamy do obejrzenia trailera do nadchodzącego teledysku piosenki - wideo poniżej. 

Najnowsze