Twórcy wielkiego hitu walczą o Eurowizję! Został im jeden krok!

2019-02-01 15:05
Twórcy wielkiego hitu walczą o Eurowizję! Został im jeden krok!
Autor: AFP PHOTO / Sergei SUPINSKY / EAST NEWS Twórcy wielkiego hitu walczą o Eurowizję! Został im jeden krok!

Znana grupa walczy o Eurowizję! To tylko pokazuje, że konkurs w 2019 będzie niesamowicie ciekawy! Szczegóły na ESKA.pl!

Eurowizja 2019 już na kilka miesięcy przed wywołuje - momentami skrajne emocje. W Wielkiej Brytanii uważają, że wydarzenie nie powinno odbyć się w Izraelu. Stworzono nawet specjalną petycję, pod którą podpisało się ponad stu artystów. Miłe i zaskakujące jest to, że niektóre kraje, takie jak Finlandia czy Australia, wyślą na konkurs w Izraelu czołowe gwiazdy światowej sceny muzycznej. Kraj ze Skandynawii oficjalnie reprezentuje producent, znany z hitu Sandstorm - Darude, a w barwach Australii ma wystąpić... Sheppard!

Eurowizja 2019 - Sheppard na Eurowizji 2019?

Sheppard na Eurowizji 2019 to byłaby wielka niespodzianka. Grupa w przeszłości wypromowała album Bombs Away, z którego pochodzi megahit Geronimo. Kawałek w 2014 roku zdobył: 1. miejsce w Australii, 3. miejsce w Austrii, 3. miejsce Niemczech, 8. miejsce w Szwecji czy 10. miejsce w Holandii. Jeśli chodzi o Polskę, to był to jeden z ulubionych hitów słuchaczy Radia ESKA. W ogólnym zestawieniu sprzedaży singla, Geronimo zajęło 2. miejsce.

Posłuchajcie i przypomnijcie sobie Geronimo:

Tego czy Sheppard pojawi się na Eurowizji 2019 w barwach Australii dowiemy się wieczorem, 9 lutego. O udział w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji powalczy wykonując utwór pt. On My Way. Bezpośrednią rywalką grupy w Australia Decides jest Tania Doko.

Najnowsze