Eurowizja 2019: Nevena Bozovic w romantycznej propozycji od Serbii. Dziewczyna ma już na koncie eurowizyjne sukcesy!

2019-05-18 22:40 A.D.
Kurna
Autor: YouTube/ Eurovision Song Contest

Eurowizja 2019 będzie wyjątkowa! W emocjonującym, międzynarodowym konkursie piosenki zobaczymy wielu zaskakujących uczestników. Niektórzy śmieszą, inny zadziwiają. Jeszcze inni, jak Nevena Bozovic, wzruszają do łez! Czy reprezentantka Serbii ma szanse na wygraną? To nie jest jej eurowizyjny debiut! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl.

Nevena Bozovic to reprezentantka Serbii na Eurowizji 2019. Jej piosenka Kurna, to romantyczna opowieść w dwóch językach, która wyróżnia się spośród konkurencji. Serbowie postawili na minimalizm i talent. Wybór Neveny nie jest przypadkowy z jeszcze innego powodu. Artystka ma już za sobą spore eurowizyjne sukcesy!

Zobacz też: Eurowizja 2019 Białoruś: ZENA - najmłodsza uczestniczka tegorocznej edycji w numerze Like It

Nevena Bozovic - co o niej wiemy?

Nevena Bozovic, to piosenkarka i autorka tekstów, oraz dawna reprezentantka Serbii w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W 2007 roku udało jej się podczas Eurowizji Junior zdobyć trzecie miejsce! To jednak nie wszystko! Nevena jako członkini girls bandu Moje 3 reprezentowała Serbię podczas 58. Konkursu Piosenki Eurowizji w Malmo. Dziewczęta zajęły wtedy 11 miejsce. Czy solowy występ będzie jej szansą na wygraną? Awans do fianłu wokalistka zapewniła sobie w pierwszym półfinale konkursu. Jej występ możecie zobaczyć poniżej. 

Najnowsze