Eurowizja 2019 - Bilal Hassani. Reprezentant Francji to nowa Conchita Wurst!

2019-05-18 22:29 M.C.
Eurowizja 2019 - Bilal Hassani. Reprezentant Francji to nowa Conchita Wurst!
Autor: fot./screen/youtube.com/Destination Eurovision Bilal Hassani

Tego artystę już porównuje się do Conchity Wurst! Dowiedzcie się, kim jest Bilal Hassani, który na Eurowizji 2019 będzie reprezentował Francję.

Eurowizja 2019 - Bilal Hassani podczas konkursu Eurowizji 2019 reprezentuje Francję. Popularność młodego wokalisty rośnie nie tylko za sprawą jego piosenek, ale też wizerunku, dzięki któremu już teraz porównuje się go do słynnej Conchity Wurst. Dowiedzcie się więcej na temat Bilala i posłuchajcie jego piosenek.

Bilal Hassani - kim jest?

Kim jest reprezentant Francji na Eurowizji 2019? Bilal Hassani to urodzony 9.09.1999 w Paryżu youtuber i piosenkarz. Młody artysta ma wielki talent wokalny, ale na tle innych wykonawców wyróżnia się przede wszystkim image'm. Bilal ma zamiłowanie do eksperymentów z garderobą i wyglądem, dzięki czemu często porównuje się go do Conchity Wurst, która wygrała Eurowizję w 2014.

Przeczytaj także: Conchita Wurst już tak nie wygląda! Zobaczcie, jak się zmieniła

Sam Bilal nie ukrywa zresztą swoich inspiracji Conchiotą. W 2015 roku wziął udział we francuskiej edycji The Voice Kids, gdzie zaśpiewał Rise Like a Phoenix, czyli piosenkę austriackiej drag queen.

Bilal Hassani - piosenki

Bilal Hassani profesjonalnie zajął się muzyką właśnie po występie w The Voice Kids. Na koncie ma już wiele solowych utworów. Piosenki Bilala Hassaniego to miedzy innymi Follow Me, House Down i Wanna Be, czy covery Copines x Tout Oublier i Djadja.

Bilal Hassani na Eurowizję 2019 pojedzie dzięki piosence Roi. Posłuchajcie wersji studyjnej i live.

Najnowsze