Eurowizja 2018: polskie preselekcje wygra... Zagłosuj!

2018-02-13 12:40
Eurowizja 2018: polskie preselekcje wygra... Zagłosuj!
Autor: Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER Kasia Moś na preselekcjach 2017

Eurowizja 2018 nadchodzi! Kto będzie reprezentował Polskę? Już teraz możecie zagłosować na swoich faworytów.

Polskie preselekcje wyłonią artystę, który będzie reprezentował nasz kraj podczas Eurowizji 2018. W maju w Lizbonie odbędzie się już 63. Konkurs Piosenki Eurowizji, na którym wystąpi polski reprezentant walcząc o jak najlepszy wynik. Krajowe eliminacje do Eurowizji 2018 zaplanowano na sobotę 3 marca. To właśnie wtedy na scenie zaprezentuje się dziesiątka finalistów, wśród której znajduje się reprezentant Polski. O tym, kto wygra preselekcje do Eurowizji 2018 zdecyduje profesjonalne jury i widzowie w głosowaniu sms.

Polska na Eurowizji 2018

Jak myślicie, kto ma największe szanse na zwycięstwo i wysokie miejsce w eurowizyjnej stawce? Poniżej znajdziecie sondę, w której możecie głosować na swoich faworytów:

W 2017 roku Polskę na Eurowizji reprezentowała Kasia Moś. Chociaż świetnie wypadła w finale konkursu to ostatecznie znalazła się dopiero w drugiej dziesiątce. Czy tym razem naszemu reprezentantowi pójdzie lepiej?

Eurowizja 2018: POLSKIE PRESELEKCJE. Pełna lista uczestników

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - polskie preselekcje wyłonią naszego reprezentanta do tego prestiżowego konkursu piosenki. Wokaliści, wokalistki i zespoły z naszego kraju, zmierzą się między sobą, zaś jury i widzowie zadecydują, kto pojedzie do Lizbony. Na ESKA.pl, znaj

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze