Eurowizja 2018 NAGRODA - co dostaje zwycięzca konkursu?

2018-05-10 13:25
Eurowizja 2018 NAGRODA - co dostaje zwycięzca konkursu?
Autor: fot./screen/youtube.com/Eurovision Song Contest Eurowizja NAGRODA

Na Eurowizji 2018 wygra kraj, który zaprezentuje najlepszą piosenkę. Na ESKA.pl dowiecie się, jakie nagrody dostaje reprezentant zwycięskiego państwa.

Eurowizja 2018 - nagroda za zwycięstwo w konkursie to coś, co może zainteresować wielu widzów śledzących zmagania uczestników Eurowizji. Co dostaje zwycięzca konkursu? Okazuje się, że zaszczyt, chwała i przejście do historii europejskiej muzyki nie będą jedynymi nagrodami, na które może liczyć reprezentant kraju zajmującego pierwsze miejsce w konkursie Eurowizji 2018.

Eurowizja 2018: SMS - jak głosować? Na jaki numer wysłać wiadomość?

Autor: brak danych

Eurowizja 2018: SMS - jak głosować? Na jaki numer wysłać wiadomość? Sprawdź, w jaki sposób głosować na swoich faworytów!

Nagrody na Eurowizji

Jaką nagrodę dostanie zwycięzca Eurowizji 2018? Autor, kompozytor i wykonawca zwycięskiej piosenki otrzymują prestiżową nagrodę Grand Prix Eurovision. Od lat ma ona formę kryształowej statuetki w kształcie mikrofonu.

Co ciekawe, organizatorzy Eurowizji nie przewidują dla zwycięzcy żadnej nagrody pieniężnej. Zazwyczaj jednak zwycięski kraj przyznaje swojemu reprezentantowi specjalną nagrodę za zasługi w promowaniu państwa. Jej forma czy wartość jest już zależna od fundatorów. Trzeba jednak pamiętać, że największym wyróżnieniem dla zwycięzcy Eurowizji 2018 będzie to, że następny konkurs zostanie zorganizowany w jego ojczyźnie.

Eurowizja - spektakularna wpadka na żywo! Sceny, które przejdą do historii! [VIDEO]

Autor: brak danych

Taka wpadka na żywo to dla każdego uczestnika Eurowizji koszmar! Na ESKA.pl zobaczycie sceny, które przejdą do historii europejskiego konkursu piosenki!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze