Eurowizja 2018 - kiedy Gromee? Kiedy Polska reprezentacja?

2018-05-10 22:28
Eurowizja 2018 - kiedy Gromee? Kiedy Polska reprezentacja?
Autor: fot. YouTube.com/Eurovision Song Contest screen z filmu na youtube Gromee feat. Lukas Meijer - Light Me Up - Poland - National Final Performance - Eurovision 2018

Eurowizja 2018 z udziałem Gromeego i Lukasa Meijera zapowiada się emocjonująco! Kiedy reprezentacja Polski pojawi się na lizbońskiej scenie?

Eurowizja 2018 - kiedy Gromee? Polska reprezentacja w Lizbonie powalczy o uznanie słuchaczy w Europie z mega tanecznym hitem Light Me Up. Na wokalu w piosence wyprodukowanej przez krakowskiego producenta słyszymy Lukasa Meijera. Kilka miesięcy przed wydaniem eurowizyjnego singla duet doskonale sobie radził z hitem Without You. Artyści w trakcie swojego występu na lizbońskiej scenie korzysta z pomocy chórku, w którym pojawia się żona Gromeego, Sara Chmiel-Gromala!

Eurowizja 2018 - kiedy Gromee?

Kiedy Polska na Eurowizji 2018? Gromee i Lukas Meijer wystąpią na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji, podczas drugiego półfinału już 10 maja. Naszych reprezentantów zobaczymy z numerem 11, więc wyjdą na scenie w okolicach godziny 21:55. Jeśli pokonają przynajmniej ośmioro innych uczestników, to zobaczymy ich w trakcie wielkiego finału 12 maja 2018. 

Eurowizja 2018 - Polska

Gromee zdradził, kto jest jego faworytem, choć sam - naszym zdaniem - ma duże szanse na wygraną. Polska na Eurowizji 2018 walczy bowiem z bardzo wakacyjnym, energicznym i tanecznym singlem Light Me Up. Czujemy, że porwie nim do tańca ludzi w Altice Arena oraz przed telewizorami. 

Light Me Up to mieszanka charakterystycznego dla artysty elektronicznego brzmienia, muzyki house i popu. Wersja eurowizyjna kawała nieco różni się od wersji, która pojawi się debiutanckiej płycie artysty. Jedną z zauważalnych różnic będzie długość trwania utworu, w końcu regulamin dopuszcza piosenki nieprzekraczające trzech minut. W przypadku wersji Light Me Up z teledysku jest to 3:24. W utworze swojego głosu użyczył Lukas Meijer, który współpracował już z didżejem przy jego poprzednim singlu Without You. Piosenka Light Me Up promuje pierwszy album Gromeego - Chapter One. Na albumie znajdziemy zarówno znane hity, jak i utwory, które nigdy wcześniej nie miały swojej premiery.

Eurowizja 2018: Polska zakończy, czy konkurs na miejscu...

Autor: brak danych

Eurowizja 2018: jakie są szanse Polski na zwycięstwo w konkursie? Te przewidywania mówią wszystko!

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze