Eurowizja 2018 - Gromee i Lukas Meijer zachwycili w Amsterdamie! [KOMENTARZE]

2018-04-16 12:47
Eurowizja 2018 - Gromee i Lukas Meijer zachwycili w Amsterdamie! [KOMENTARZE]
Autor: fot. WBF Gromee i Lukas Meijer

Przed Eurowizjią 2018 wielu uczestników zaprezentowało swoje piosenki w Amsterdamie. Publiczność szczególnie zachwycili reprezentujący Polskę Gromee i Lukas Meijer! Zobaczcie ich niesamowity występ.

Eurowizja 2018 - w sobotę, 14 kwietnia odbyła się kolejna prezentacja uczestników przed tą wielką muzyczną imprezą. Na Eurovision in Concert w Amsterdamie, zjawili się muzycy z większości państw biorących udział w Eurowizji. Wśród artystów z 32 krajów, byli też reprezentujący Polskę Gromee i Lukas Meijer. Swoją piosenką Light Me Up zachwycili wszystkich, o czym świadczą komentarze.

Eurowizja 2018 - Polska w półfinale. Z kim powalczy Gromee?

Autor: brak danych

Eurowizja 2018 coraz bliżej. Sprawdź, z kim w półfinale będzie musiał konkurować Gromee.

Gromee i Lukas Meijer "Zawojują scenę w Lizbonie"!

Gromee i Lukas Meijer jadą na Eurowizję 2018 z utworem Light Me Up. Do tej pory nie stawiało się Polski w gronie faworytów, ale teraz może się to zmienić. Wszystko za sprawą świetnego wykonania Light Me Up w Amsterdamie. Nasi reprezentanci naprawdę podbili serca publiczności.

O tym, że Gromee i Lukas Meijer dali świetny występ, świadczą chociażby komentarze internautów. Pod filmikiem z wykonaniem Light Me Up w Amsterdamie, znaleźć można mnóstwo pozytywnych reakcji ludzi z całej Europy. Przetłumaczyliśmy kilka z nich:

- Są niesamowici - Eurovision girl

- Wszyscy będziecie zaskoczeni, gdy oni znajdą się wśród 10 najlepszych na Eurowizji. Są świetni! - Stix 92

- Zwycięzcy! Ta piosenka jest tak dobra. Oni zawojują scenę w LizbonieMustafaBochumMustafa

- Niesamowite! Występ Gromee'go i Lukasa na żywo jest lepszy niż piosenka Netty. Powodzenia w Lizbonie. - Tiob

- To są królowie imprezy! Na pewno zajmą wysokie miejsce w finale. - blurrylocal

- Świetny kawałek na lato. [...] Mają mój głos i mam nadzieję, że zajmą wysokie miejsce. - KREMBO_MOCHA

Eurovision in Concert w Amsterdamie to najważniejsza przedeurowizyjna impreza, a pozytywnych komentarzy na temat naszych reprezentantów jest znacznie więcej! Czy to może oznaczać, że Gromee i Lukas Meijer powiększyli swoje szanse na zwycięstwo? Przekonamy się podczas finału.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze