Eurowizja 2018 - Cypr z szansą na zwycięstwo! To będzie hit lata?

2018-05-13 1:03
Eurowizja 2018 - Cypr z szansą na zwycięstwo! To będzie hit lata?
Autor: Fot. YouTube/ PanikRecordsTube Fragment teledysku

Czy Cypr wygra Eurowizję 2018? To może się zdarzyć! Ten singiel pokochali internauci, a specjaliści sądzą, że ma ogromne szanse! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Czy Eurowizję 2018 wygra Cypr? Ma na to bardzo duże szanse! Kraj reprezentuje piękna i zmysłowa Eleni Foureira. Grecka piosenkarka, aktorka i projektantka mody wystąpi w konkursie z utworem Fuego. Gwiazdę po raz pierwszy na żywo zobaczyliśmy podczas pierwszych eliminacji do finału, które odbyły się 8 maja. Eleni awansowała dalej, a o wejściówkę do finału walczyła między innymi z Litwą, Izraelem, Belgią i Czechami. 

Eurowizja 2018 - Izrael faworytem do zwycięstwa! Internauci pokochali piosenkę TOY!

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - piosenka z Izraela jest jednym z największych faworytów do zwycięstwa! Wokalistka w utworze naśladuje gdakanie kury, co jest jednym z najmocniejszych, najbardziej charakterystycznych elementów dla utworu. O tym, że Izrael wygra Eurowizję 2018 p

Eurowizja 2018 - piosenka Cypru

Eurowizja 2018 - piosenka z Cypru zdaniem specjalistów i fanów z całego świata ma sporą szansę na wygranie tegorocznego konkursu. Sam utwór, jak i teledysk są zmysłowe i gorące. Nic więc dziwnego, że utwór zatytułowany został 'Fuego' czyli 'ogień'. W klipie piosenkarka prezentuje się w odważnych kreacjach, a motywem przewodnim są... owoce! Wielu sądzi, że Eleni do złudzenia przypomina piękną Beyonce. Czy to pomoże jej odnieść sukces?

Eleni Foureira - kim jest?

Eleni Foureira to grecka piosenka, która pochodzi z Albanii. Urodziła się 7 marca 1987, a karierę zaczęła w roku 2007. Występowała w zespole Mystique do 2010 roku. Wokalistka ma wiele talentów: tańczy, gra na gitarze, a nawet występowała w teatrze. Czy to ona wygra 63. konkurs Eurowizji w Lizbonie? Przekonamy się już 12 maja. 

Najnowsze