Marzia Gaggioli

i

Autor: screen YouTube/Marzia Gaggioli Marzia Gaggioli

Eurowizja 2017: Marzia Gaggioli - najbardziej oryginalna kandydatka polskich preselekcji

2017-01-20 12:54

Eurowizja 2017 coraz bliżej. Kolejną kandydatką, która zgłosiła swój utwór do krajowych eliminacji jest podbijająca internet Marzia Gaggioli. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Eurowizja 2017: Marzia Gaggioli. Włoszka od kilku lat publikuje swoje utwory w internecie i zdobywa coraz większe rzecze fanów. Marzia jest zachwycona naszym krajem i językiem do tego stopnia, że wyraziła chęć reprezentowania Polski na Eurowizji 2017. Gwiazda internetu w wywiadzie dla POPHEART.pl powiedziała: Zdaje sobie sprawę z tego, że moi fani chcieliby abym wystąpiła, i jestem dumna z tego wsparcia. Chciałabym reprezentować Polskę na Eurowizji! To byłoby spełnienie moich marzeń. 

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA] >>

Eurowizja 2017: Marzia Gaggioli - kandydatką do polskich preselekcji

Włoska wokalistka dostała olbrzymie wsparcie od internautów i postanowiła zgłosić swój utwór Nie poddam się i spróbować swoich sił w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji 2017. Niestety podbój krajowych eliminacji przez Włoszkę został zahamowany przez... regulamin konkursu. Od tego roku o reprezentowanie naszego kraju mogą ubiegać się jedynie osoby posiadające polskie obywatelstwo, którego Marzia Gaggioli nie ma. 

Marzia Gaggioli - kim jest?

Marzia Gaggioli ma 32 lata. Urodziła się we Włoszech. Marzia ma niespotykany talent do nauki języków, który w pełni wykorzystuje w swojej twórczości. Swoje utwory wykonuje w języku włoskim, angielskim, polskim, niemieckim, rosyjskim a nawet chińskim i japońskim! Przy pisaniu polskich tekstów  pomagają jej przyjaciele z Polski. Swoją popularność zdobyła w serwisie YouTube, gdzie od kilu lat prezentuje z powodzeniem swoje piosenki, a także bardzo barwne teledyski. W Polsce Marzia Gaggioli jest prawdziwą gwiazdą internetu! Poniżej prezentujemy utwór, z którym Marzia Gaggioli chciałaby powalczyć w polskich preselekcjach:

Posłuchajcie także innych przebojów włoskiej wokalistki: