Eurowizja 2017: kim jest Agata Nizińska, nazywana polską Celine Dion?

2017-02-18 16:42
Agata Nizińska - kim jest piosenkarka z Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2017?
Autor: fot. youtube.com / Agata Nizińska Agata Nizińska - kim jest piosenkarka z Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2017?

Kim jest Agata Nizińska? Sprawdź, co wiemy o artystce, która startuje w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017. Słusznie nazywają ją polską Celine Dion?

Kim jest Agata Nizińska? Takie pytanie zadaje sobie sporo osób, po tym jak TVP ujawniła oficjalną listę uczestników Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2017. Agatę wielu z was może póki co bardziej kojarzyć jako aktorkę. Urodzona w 1985 roku wnuczka znanego aktora Wojciecha Pokory, kinowy debiut zaliczyła w 2011 roku rolą w horrorze Wataha. Od tamtego czasu można grała jeszcze m.in. w emitowanym w Polsacie serialu To nie koniec świata!, gdzie wcieliła się w postać Nataszy. Telewidzowie mieli także oglądać ją również w roli jednej z prowadzących poranny program Pytanie na śniadanie.

Eurowizja: krajowe eliminacje 18.02.2017 [ONLINE, RELACJA] – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017 na antenie TVP 1 w sobotę, godz. 20.30. Kto pojedzie do Kijowa? Zobaczcie koncert kandydatów oraz występy gości specjalnych: Doda, Michał Szpak i Olivia Wieczorek. Śledźcie relację online z polskich preselekcji na ESKA.pl! Transmisja onlin

Eurowizja 2017: Agata Nizińska w Krajowych Eliminacjach

Do polskich preselekcji do Eurowizji 2017 Agata Nizińska zgłosiła anglojęzyczną piosenkę pt. Reason. Utwór napisał dla niej Marcin Kindla oraz zagraniczny duet kompozytorski Jud Friedman i Allan Rich, czyli autorzy jednego z hitów Whitney Houston pt. Run To You. Jak ta kompozycja prezentuje się na tle innych konkursowych utworów musicie ocenić sami. Tym, co jednak wyróżnia tę artystkę jest z pewnością jej głos, który nie bez przyczyny, wiele osób porównuje do wokalu samej Celine Dion. Z resztą przekonajcie się sami!

Agata Nizińska - Reason

 

Najnowsze