Eurowizja 2017: Carmell to córka Ewy Kasprzyk! Co wiemy o Gosi?

2017-02-18 22:55
Eurowizja 2017: kim jest Carmell - uczestniczka polskich preselekcji?
Autor: fot. youtube.com / The Voice of Poland Eurowizja 2017: kim jest Carmell - uczestniczka polskich preselekcji?

Kim jest Carmell? Tajemnicza finalistka polskich preselekcji do Eurowizji 2017 jest już dobrze znana telewidzom! Sprawdź, co wiemy o Carmell już teraz - na ESKA.pl.

Kim jest Carmell - finalistka polskich preselekcji do Eurowizji 2017? Małgorzata Bernatowicz to córka Ewy Kasprzyk. Znana aktorka z resztą aktywnie wspiera swoją córkę w karierze muzycznej. Towarzyszyła jej m.in. podczas Przesłuchań w Ciemno w szóstym sezonie The Voice of Poland. Gosia zaśpiewała tam przebój People Help The People, czym oczarowała m.in. Edytę Górniak i Andrzeja Piasecznego. 

>> Eurowizja 2017: kim jest Agata Nizińska, nazywana polską Celine Dion?

Carmell w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017

Carmell próbuje swoich sił w polskich preselekcjach do Eurowizji 2017 z anglojęzyczną piosenką pt. Faces. Jej doskonały akcent nie powinien nikogo dziwić -  w końcu Małgorzata przez pewien czas studiowała anglistykę, którą jednak porzuciła na rzecz kariery muzycznej. Poniżej możecie obejrzeć występ Gosi w Voice of Poland oraz posłuchać jej eurowizyjnej kompozycji Faces.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze