Eurowizja 2016: Michał Szpak

i

Autor: fot. WBF Eurowizja 2016: Michał Szpak chce zaśpiewać w preselekcjach bardzo trudny utwór

Eurowizja 2016: Michał Szpak w preselekcjach zaśpiewa bardzo trudny utwór Color Of Your Life. Posłuchaj!

2016-03-06 20:29

Michał Szpak chce reprezentować Polskę na Eurowizji 2016 i w tym celu zgłosił się do krajowych preselekcji. Czemu Michał Szpak zdecydował się zaśpiewać tak trudną piosenkę? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl i posłuchaj występu Michała Szpaka na żywo!

Michał Szpak wystąpi w polskich preselekcjach do Eurowizji 2016. Wiemy też, jaki utwór zaprezentuje Michał, podczas koncertu eliminacyjnego, który odbędzie się 5 marca 2016 roku. Szpak po zapoznaniu się z opinią swoich fanów, zdecydował się zgłosić do konkursu piosenkę Color Of Your Life. Kawałek pochodzi z debiutanckiego albumu wokalisty pt. Byle być sobą, który ukazał się w sprzedaży w listopadzie 2015 roku.

>> Eurowizja 2016 - KRAJOWE ELIMINACJE: wyniki, występy, komentarze

Michał Szpak chce reprezentować Polskę na Eurowizji 2016

Piosenka Color Of Your Life, którą Michał Szpak zaśpiewa w preselekcjach do Eurowizji 2016, to wyjątkowo wymagający utwór. Artysta przyznał jednak w wypowiedzi dla portalu Plejada.pl, że bardzo trudne wokalnie piosenki to takie, które lubi najbardziej. Michał przyznał, że pracuje cały czas nad wykonaniem piosenki na żywo ze swoim trenerem wokalnym. Myślicie, że Michał Szpak ma szansę reprezentować Polskę na Eurowizji 2016 z tym kawałkiem? Wokalista swój utwór wykona na żywo podczas programu Świat się kręci 24 lutego.

Lyric video do Color Of Your Life możecie obejrzeć poniżej:

W jednym z odcinków programu Świat się kręci Michał Szpak zaśpiewał swoją eurowizyjną propozycję na żywo. Posłuchaj Color Of Your Life:

RC