Doda na Eurowizji 2015

i

Autor: fot. WBF Doda na Eurowizji 2015

Eurowizja 2015: Doda otrzymała oficjalne zaproszenie. Czy skorzysta z propozycji? [VIDEO]

2015-01-14 13:59

Doda na Eurowizji 2015? Sprawa staje się coraz bardziej realna . Gwiazda potwierdziła, że otrzymała zaproszenie do udziału w konkursie. Czy Doda będzie reprezentować Polskę w Wiedniu? To zależy od... Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Doda na Eurowizji 2015? To bardzo możliwe. Artystka potwierdziła, że otrzymała oficjalne zaproszenie od TVP do udziału w konkursie. Czy Doda będzie reprezentować Polskę w Wiedniu? To zależy od... Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Plotki na temat udziału Dody w Eurowizji 2015 stają się coraz bardziej prawdopodobne. Gwiazda przyznała, że otrzymała zaproszenie do wzięcia udziału w  konkursie jako reprezentantka Polski. Czy w takim razie występ Dody na Eurowizji 2015 w Wiedniu możemy uznać za pewny? Na razie nie ma takiego potwierdzenia. Artystka uzależnia swoją decyzję od wysokości budżetu, jaki otrzymałaby na przygotowanie show.

- Rozmawiałam na ten temat jeszcze przed ubiegłorocznym finałem. Z przyjemnością zrobiłabym wielkie show. Jeżeli tylko będą na to pieniądze, to ja jestem gotowa - powiedziała Doda w wywiadzie dla jednej z polskich rozgłośni radiowych.

Doda aktualnie promuje swój najnowszy singiel Riotka. Możliwe, że to właśnie anglojęzyczną wersję tego utworu Doda zaśpiewałaby w Wiedniu. Teledysk do piosenki ma już ponad 1,3 mln wyświetleń w serwisie vevo.

Doda - Riotka

RC