Eurowizja 2014: drugie półfinały. Kto wystąpi i gdzie oglądać? [VIDEO]

2014-05-07 15:55

Eurowizja 2014 - drugi półfinał już 8 maja. W Kopenhadze o miejsce w finale będzie walczyć 15 krajów, w tym Donatan i Cleo z piosenką My Słowianie. Szczegóły na ESKA.pl.

Eurowizja 2014 - 8 maja drugie półfinały. Za nami pierwsze półfinały, które odbyły się w Kopenhadze 6 maja. Do finału dostało się 10 państw z 16. Teraz czas na kolejne półfinały, podczas których zaprezentuje się 15 krajów w tym Polska.

Donatan i Cleo będzie można oglądać o godzinie 21.00 na antenie TVP1, gdzie będzie odbywać się relacja z Eurowizji 2014.

Polska w półfinale (8 maja) zmierzy się z:

Norwegią
Izraelem
Gruzją
Austrią
Litwą
Maltą
Macedonią
Finlandią
Irlandią
Rumunią
Słowenią
Białorusią
Grecją

Dodajmy, że miejsce w finale mają już zapewnione Dania (organizator i zwycięzca Eurowizji 2013) oraz Niemcy, Hiszpania, Włochy, Francja i Wielka Brytania - jako najwięksi płatnicy Europejskiej Unii Nadawców.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

W finale też jest 10 państw, które zachwyciły telewidzów podczas pierwszego półfinału, czyli: Armenia, Azerbejdżan, Czarnogóra, Holandia, Islandia, Rosja, San Marino, Szwecja, Ukraina i Węgry.

Tymczasem przypominamy Wam We Are Slavic Donatana i Cleo.

Donatan i Cleo - My Słowianie/We Are SlavicGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze