Europejskie Targi Muzyczne Warszawa 2013: artyści, program, atrakcje

2013-11-30 10:20

Europejskie Targi Muzyczne Warszawa 2013 to pierwsza tego typu impreza w Polsce. W dniach 29 listopada - 1 grudnia na kilku scenach zaprezentuje się łącznie kilkudziesięciu polskich i zagranicznych artystów. Dla uczestników imprezy przewidziane są takie atrakcje jak spotkania z artystami, wystawy, strefa mody i wiele innych.

W Warszawie trwa właśnie kolejna edycja Europejskich Targów Muzycznych. W dniach 29 listopada - 1 grudnia Pałac Kultury i Nauki w Warszawie zamienia się w centrum muzyki i całego polskiego rynku muzycznego. Za nami koncerty m.in. Dawida Podsiadło, Rebeki, zespołu KAMP! oraz Fisza i Emade. Co jeszcze nas czeka w ten weekend?

Europejskie Targi Muzyczne to bez wątpienia ogromne święto wszystkich fanów muzyki. Każdy kto przybędzie do Pałacu Kultury w Warszawie będzie miał okazję spotkać się ze swoimi ulubionymi artystami oraz obejrzeć wyjątkowe występy. Oprócz tego od rana do wieczora wszyscy uczestnicy mogą brać udział w konferencjach, prezentacjach najnowszych produktów muzycznych a także np. podyskutować z Kasią Nosowską i innymi artystami o tym, czy "Piosenka musi posiadać tekst" (to tylko jeden z wielu tematów dyskusji w czasie Targów). 

Co poza tym? Ponad sto stoisk wystawców, pokazy filmów, strefa mody i warsztaty muzyczne. Swoje młodsze rodzeństwo możecie w tym czasie zaprowadzić do strefy dziecięcej, gdzie na najmłodszych także czeka sporo atrakcji. Przed nami jeszcze m.in. koncerty Izy Lach, Julii Marcell, zespołu Hey, The Dumplings, DonGuralesko i Tede. 


PROGRAM KONCERTÓW

Sobota, 30 listopada - Teatr Dramatyczny, PKiN

19:30 Iza lach
20:15 Nervy
21:00 L.Stadt
21:50 Julia Marcell
22:50 Hey

Niedziela, 1 grudnia - Teatr Dramatyczny, PKiN

19:00 Wdowa
19:40 Numer Raz
20:20 DIOX
21:00 DonGuralesko
21:40 Tede
Pełny program występów w ramach Europejskich Targów Muzycznych do przeczytania TUTAJ
 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE