Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

2017-09-09 10:58
Euromillions - zasady. Jak grać w nową loterię?
Autor: fot. East News Lotto

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

Eurojackpot to najnowsza ogólnoeuropejska loteria liczbowa. Oferuje do wygrania znacznie większe sumy pieniędzy niż większość podobnych gier na świecie. Co ważne, większe są także szanse na trafienie liczb! Warto dobrze poznać zasady loterii aby wiedzieć jak grać.

Eurojakckpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Autor: brak danych

Eurojakckpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl.

Jak grać w nową loterię?

Od 9 września Eurojackpot rusza w Polsce! Wtedy to właśnie Totalizator sportowy rozpocznie sprzedaż kuponów dających szanse na zdobycie ogromnych pieniędzy. Gwarantowana wygrana pierwszego stopnia to aż 10 milionów euro ale kumulacje mogą być znacznie wyższe! Przed zakupem losów warto przyjrzeć się zasadom, które na szczęście są bardzo podobne do tych obowiązujących w loteriach Lotto. Posiadacz kuponu wybiera 5 numerów z puli od 1 do 50 oraz 2 dodatkowe od 1 do 10. Prawidłowe wytypowanie wszystkich 7 liczb daje nagrodę główną jednak wystarczy poprawnie trafić 3 cyfry by zdobyć najmniejszą z sum przewidzianych na wygrane.

Eurojackpot - kumulacja

Jeśli żaden z uczestników gry nie trafi 7 numerów wygrana kumuluje się w następnym losowaniu. Dzięki temu największa kwota do zgarnięcia może osiągnąć nawet 90 milionów euro, czyli ponad 400 milionów złotych! Warto też pamiętać, że w Eurojackpot będzie można grać przez internet.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze