Euforia - piosenka z serialu efektem współpracy dwóch wielkich gwiazd muzyki

Euforia
Autor: Materiały Prasowe

Pierwszy sezon produkowanego przez HBO serialu Euforia okazał się wielkim hitem wśród widzów z całego świata. W oczekiwaniu na premierę drugiego sezonu fani otrzymali drugi odcinek specjalny. Usłyszymy w nim piosenkę, którą specjalnie na jego potrzeby nagrały dwie wielkie gwiazdy muzyki - Billie Eilish i Rosalia. To zdecydowanie jedno z najbardziej zaskakujących połączeń.

Euforia - piosenka z serialu w wykonaniu Billie Eilish i Rosalii ma wielkie szanse na to, by stać się międzynarodowym hitem, tak jak produkcja z Zendayą w roli głównej. Pierwszy sezon serialu Euforia pojawił się na platformie HBO GO w czerwcu 2019 i właściwie od razu spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony publiczności. Spory wpływ na sukces obrazu miały kontrowersje z nim związane. Po obejrzeniu kilku odcinków wielu widzów uznało, że serial jest bardzo brutalny, a sama Zendaya Coleman apelowała w mediach społecznościowych, że nie jest to dzieło dla każdego. Dowodem na popularność produkcji było zdobycie aż trzech nagród Primetime Emmy®, w tym dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym. HBO wypuściło nawet dwa odcinki specjalne Euforii, natomiast 19 stycznia 2021 roku oficjalnie ogłoszono, że utwór promujący drugi z nich stworzyły dwie wielkie gwiazdy sceny muzycznej - Billie Eilish oraz Rosalia.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Euforia - piosenka z serialu

Na ten moment nie wiadomo, kiedy na HBO GO zadebiutuje długo wyczekiwany kolejny sezon serialu Euforia. Na platformie pojawił się jednak drugi odcinek specjalny opowiadający o ekscesach Jules. To właśnie w nim usłyszymy piosenkę, którą nagrały Billie Eilish i Rosalia. Tytuł kompozycji to Lo Vas a Olvidar, co w języku polskim oznacza Zapomnisz o tym. Utwór miał swoją premierę w czwartek, 21 stycznia.

Najnowsze