ESKA Zrobi Ci OFFline: o co chodzi w zabawie? Jak się zgłosić?

2021-05-10 13:31
Eska zrobi Ci OFFline: o co chodzi w zabawie? Jak się zgłosić?
Autor: RADIO ESKA Eska zrobi Ci OFFline: o co chodzi w zabawie? Jak się zgłosić?

ESKA Zrobi Ci OFFline to nowa zabawa, w której macie szansę wraz ze znajomymi udać się na wypad i wypocząć na łonie natury, a przy okazji będziecie mieli okazję zawęzić swoją przyjaźń. Jak się zgłosić do Eska zrobi Ci OFFline? Co jest do wygrania?

ESKA Zrobi Ci OFFline, to nasza nowa zabawa, w której macie szansę wypocząć na łonie natury. Któż z nas nie marzy o tym, żeby odciąć się od pracy, od świata internetu i zabrać swoich przyjaciół tam, gdzie nie ma dostępu do świata online. Taki detoks od social mediów oraz informacji bardzo dobrze robi i odświeża nasz umysł. Dzięki temu, wracając do codzienności jesteśmy przygotowani na nowe obowiązki. Jeżeli chcecie w ciągu jednego weekendu odpocząć i zająć się tylko sobą, to koniecznie zgłoście się do naszej zabawy ESKA Zrobi Ci OFFline.

ESKA Dowozi! O co chodzi w akcji? Jak się zgłosić?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

ESKA Zrobi Ci OFFline: o co chodzi?

ESKA Zrobi Ci OFFline to specjalna akcja, dzięki której macie szansę wyrwać się z miasta. Zabierzcie swoich znajomych i odetnijcie się od wirtualnego świata. Dzięki temu odpoczniecie od nadmiaru internetu i będziecie mogli odetchnąć na świeżym powietrzu. W tej rundzie gracie o wyjazd do:

 Mikołajek na weekend od 14 do 16.05

Oprócz tego dostajecie od nas 500 złotych kieszonkowego na dojazd, ESKOWE gadżety, oraz wyprawkę od OFF.

ESKA Zrobi Ci OFFline: jak się zgłosić?

Jeżeli chcecie zgłosić się do naszej zabawy ESKA Zrobi Ci OFFline, to wystarczy, że wejdziecie na robimyoffline.eska.pl i zgłosicie sie za pomocą formularza zgłoszeniowego. Jeżeli poranna ekipa Obudź się na Jankesa, czyli Jankes, Rudy i Kama zadzwoni do Ciebie, to oznacza, że możesz pakować walizki i wraz ze znajomymi zrobić sobie OFFline.

ZGŁOŚ SIĘ ONLINE DO NASZEJ ZABAWY >>>

Gdzie powinieneś jechać na urlop?

Pytanie 1 z 10
W jakich miejscach czujesz, że odpoczywasz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze