Eska zrobi Ci OFFline: o co chodzi w zabawie? Jak się zgłosić?

i

Autor: RADIO ESKA Eska zrobi Ci OFFline: o co chodzi w zabawie? Jak się zgłosić?

ESKA Zrobi Ci OFFline: o co chodzi w zabawie? Jak się zgłosić?

2021-05-10 13:31

ESKA Zrobi Ci OFFline to nowa zabawa, w której macie szansę wraz ze znajomymi udać się na wypad i wypocząć na łonie natury, a przy okazji będziecie mieli okazję zawęzić swoją przyjaźń. Jak się zgłosić do Eska zrobi Ci OFFline? Co jest do wygrania?

ESKA Zrobi Ci OFFline, to nasza nowa zabawa, w której macie szansę wypocząć na łonie natury. Któż z nas nie marzy o tym, żeby odciąć się od pracy, od świata internetu i zabrać swoich przyjaciół tam, gdzie nie ma dostępu do świata online. Taki detoks od social mediów oraz informacji bardzo dobrze robi i odświeża nasz umysł. Dzięki temu, wracając do codzienności jesteśmy przygotowani na nowe obowiązki. Jeżeli chcecie w ciągu jednego weekendu odpocząć i zająć się tylko sobą, to koniecznie zgłoście się do naszej zabawy ESKA Zrobi Ci OFFline.

ESKA Dowozi! O co chodzi w akcji? Jak się zgłosić?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

ESKA Zrobi Ci OFFline: o co chodzi?

ESKA Zrobi Ci OFFline to specjalna akcja, dzięki której macie szansę wyrwać się z miasta. Zabierzcie swoich znajomych i odetnijcie się od wirtualnego świata. Dzięki temu odpoczniecie od nadmiaru internetu i będziecie mogli odetchnąć na świeżym powietrzu. W tej rundzie gracie o wyjazd do:

 Mikołajek na weekend od 14 do 16.05

Oprócz tego dostajecie od nas 500 złotych kieszonkowego na dojazd, ESKOWE gadżety, oraz wyprawkę od OFF.

ESKA Zrobi Ci OFFline: jak się zgłosić?

Jeżeli chcecie zgłosić się do naszej zabawy ESKA Zrobi Ci OFFline, to wystarczy, że wejdziecie na robimyoffline.eska.pl i zgłosicie sie za pomocą formularza zgłoszeniowego. Jeżeli poranna ekipa Obudź się na Jankesa, czyli Jankes, Rudy i Kama zadzwoni do Ciebie, to oznacza, że możesz pakować walizki i wraz ze znajomymi zrobić sobie OFFline.

ZGŁOŚ SIĘ ONLINE DO NASZEJ ZABAWY >>>

Gdzie powinieneś jechać na urlop?

Pytanie 1 z 10
W jakich miejscach czujesz, że odpoczywasz?