Eska dowozi kampera 2024 czerwiec

i

Autor: ESKA

KONKURS

ESKA znów dowozi kampera. Weź udział w konkursie i jedź na weekend ze swoją ekipą

2024-07-10 10:40 Materiał sponsorowany

Beztroski weekend w kamperze, dobra zabawa i błogi odpoczynek na łonie natury – brzmi jak marzenie? ESKA i marka OFF! mogą je spełnić. Rusza kolejna edycja wakacyjnego konkursu, w którym do wygrania jest kamper na weekend. Weź udział w zabawie i ruszaj, gdzie tylko chcesz!

Podróże kamperem zyskały w ostatnim czasie dużą popularność. Trudno się dziwić – taki wypad daje pełną wolność i swobodę. Możesz jechać, gdzie chcesz, a funkcjonalny kamper służy ci nie tylko jako środek transportu, ale też przytulne miejsce na nocleg. Marzysz o tym, żeby przeżyć taką wakacyjną przygodę? Świetnie się składa, bo w ESKA kolejny raz rusza z wyjątkowym konkursem, w którym do wygrania jest właśnie kamper na weekend. To idealny pomysł na wyjazd z rodziną lub grupą przyjaciół.

Przełącz się na tryb OFFline i ruszaj, gdzie tylko chcesz

Mała czy duża – każda podróż cieszy, bo jest doskonałym sposobem na oderwanie się od codzienności i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Na co dzień mierzymy się nie tylko z szalonym tempem życia i permanentnym stresem, ale także z przebodźcowaniem. Na ten stan w dużej mierze wpływają urządzenia elektroniczne i media społecznościowe.

Weekend za miastem to idealny czas na taki cyfrowy detoks! ESKA razem marką OFF! zachęcają do tego, żeby choć na chwilę przejść na tryb offline i ruszyć w spontaniczną podróż. Zbierz ekipę i razem zróbcie sobie off od wszystkiego – gwarantujemy, że to będzie niezapomniany czas.

Off

i

Autor: Materiały prasowe

ESKA dowozi kampera. Jak wziąć udział w konkursie?

Weekend w kamperze nie wymaga skomplikowanej organizacji i logistyki. Wszystko, czego potrzebujesz, to dobry nastrój i świetne towarzystwo. No i oczywiście, kamper! Ten ostatni możesz wygrać w konkursie ESKI i marki OFF!, która zadba, żeby żadne owady nie zakłóciły ci wypoczynku.

Jak wziąć udział w zabawie? Wejdź na stronę konkursową https://kamper.eska.pl, wypełnij formularz, prześlij nam swoje zdjęcie z ekipą, którą zabierzesz w podróż eskowym kamperem (WAŻNE: na zdjęciu musi znaleźć się napis "ESKA Dowozi Kampera") i przekonaj nas, że to właśnie ty powinieneś wygrać. Nagroda dla zwycięzcy to kamper z pełnym bakiem i dostawą pod sam dom. Nie możesz przegapić takiej szansy na wakacyjną przygodę!