ESKA xD: Ava Max zainspirowała się utworem polskiego artysty?

i

Autor: YouTube Ava Max ESKA xD: Ava Max zainspirowała się utworem polskiego artysty?

ESKA XD: Ava Max zainspirowała się utworem polskiego artysty?

2020-10-26 13:19

Ava Max to artystka, którą bardzo dobrze znacie z anteny Radia ESKA. Sweet but Psycho, So Am I czy Kings & Queens podbiły serca fanów. Okazuje się jednak, że wokalistka mogła inspirować się utworem polskiego artysty, aby stworzyć jeden ze swoich przebojów. Szczegóły znajdziecie w najnowszym odcinku ESKA XD na ESKA.pl.

ESKA XD: Ava Max zainspirowała się utworem polskiego artysty? Michał Hanczak, który na codzień serwuje Wam w imprESCE najgorętsze hity na czasie, postanowił wziąć na tapetę najnowszy album Ava Max. Heaven & Hell to wydawnictwo, które ukazało się na rynku 18 września 2020 roku. Internauci po opublikowaniu singla Kings & Queen bardzo szybko znaleźli podobieństwo do utworu Bonnie Tyler. Jednak okazuje się, że Ava Max być może słucha także polskich wokalistów. Dlaczego? W utworze H.E.A.V.E.N. możemy usłyszeć zapożyczenie od artysty z naszego podwórka. Którego dokładnie? Szczegóły zdradza Michał Hanczak w 7. odcinku ESKA XD.

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE