ESKA World

i

Autor: Materiały prasowe

ESKA World - świat 3D, NFT i muzyka. Pierwszy na świecie metaversum dla słuchaczy radia!

2022-10-31 13:04

Polacy tworzą pierwszy na świecie metaverse dla słuchaczy radia! Firma Veles Productions przygotowuje platformę metaverse dla Eska World. Będzie to innowacyjne połączenie cech gier komputerowych, sklepów online NFT i rozrywki muzycznej.

VELES Productions przygotowuje pierwszą na świecie platformę metaverse dla nadawcy radiowego. ESKA World będzie też zawierał rozwiązania nieznane dotychczas w żadnym innym wirtualnym świecie. Polska spółka tworzy dla Radio ESKA świat 3D serwujący interaktywną rozrywkę powiązaną z muzyką serwowaną przez radio. To pierwsza platforma dla fanów muzyki, a także dla artystów, która pozwoli tworzyć teledyski i koncerty metaversowe dla gwiazd, w tym występy na żywo. Czekające w ESKA World wydarzenia, konkursy, questy (misje) będą na bieżąco aktualizowane, odpowiadając na sytuacje występujące w świecie fizycznym, ale nierzadko przedstawiane będą z przymrużeniem oka.

Z Radiem ESKA urodziny masz każdego dnia!

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

ESKA World - co to?

Nowa wirtualna przestrzeń ESKA World umożliwi jej użytkownikom przekraczanie wszelkich granic, dzięki czemu dostępne staną się dla nich przeżycia takie jak lot w kosmos czy spotkanie z muzycznym idolem. ESKA World umiejscowiony na lewitujących wyspach posiadać będzie też portale do innych światów metaverse. Unikalna właściwość ESKA World to współpraca z partnerami biznesowymi platformy poprzez udostępnianie przestrzeni reklamowych, możliwości handlowych i usługowych. Artur Paprocki, prezes VELES Productions ujawnił kilka szczegółów dotyczących nowego przedsięwzięcia.

Podczas zanurzenia się w ESKA World marki będą mogły oferować usługi oraz towary, a konsumenci robić zakupy, zamawiać i wysyłać bezpośrednio z cyfrowego świata do tego fizycznego. To przełom w integracji świata rozrywki, gier i biznesu.

ESKA World - możliwości

Do projektu ESKA World dołącza bank Pekao SA tworząc galerię sztuki NFT PeoPay. Jarosław Fuchs, wiceprezes Banku Pekao S.A., nadzorujący Pion Bankowości Prywatnej i Produktów Inwestycyjnych wyjaśnił na czym będzie polegała współpraca.

Pekao jako pierwszy bank uruchomił w Polsce bankomat, wydał pierwszą kartę kredytową, zastosował w praktyce biometrię w bankowości. Jako pierwsi uruchomiliśmy Biuro Maklerskie i TFI. W ostatnim czasie też jako pierwsza uniwersalna instytucja finansowa na świecie stokenizowaliśmy sztukę. Lubimy być pierwsi. Wkroczenie do świata metaverse z NFT to nasz kolejny innowacyjny krok. Nasza obecność w świecie ESKA World to efekt konsekwentnego podążania za najnowszymi trendami, które wpisują się w naszą strategię.

ESKA World wykorzystujący Unreal Engine 5 to połączenie rozgrywki Massive Multi Player (MMORG) oraz streamingu radia na żywo. Twórcy ESKA World planują wykorzystać technologię blockchain do tworzenia unikatowych wydarzeń, obiektów oraz prowadzenia płatności. prof. Krzysztof Piech, dyrektor Centrum Technologii Blockchain na Uczelni Łazarskiego w Warszawie zdradził, czym jest ESKA World.

ESKA World to pierwsze na świecie metawersum budowane przez stację radiową. Łączy cechy gier komputerowych, sklepów online, tokeny NFT i rozrywkę muzyczną. Oferuje ciekawe połączenie tradycyjnych światów wirtualnych o wysokiej jakości grafice z technologią blockchain rewolucjonizującą rozliczenia finansowe.

Goście ESKA World będą mogli bezpłatnie korzystać z platformy na swoich komputerach i konsolach oraz wykorzystywać aplikację mobilną ESKA w celu kolekcjonowania przedmiotów, realizowania płatności oraz stylizacji i modyfikacji swojej cyfrowej postaci zwanej awatarem.