ESKA TANKUJE DO PEŁNA z Circle K - jak się zgłosić do loterii i wygrać paliwo na cały rok?

2022-06-15 21:02
ESKA tankuje
Autor: Radio ESKA ESKA TANKUJE DO PEŁNA z Circle K - weź udział w loterii!

Radio ESKA zaprasza do loterii, w której możesz wygrać paliwo na CAŁY ROK! To ulubiona akcja słuchaczy Radia ESKA, w której można zgarnąć nawet do 1000 LITRÓW PALIWA. Czas przyjmowania zgłoszeń jest ograniczony, więc nie czekaj i DOŁĄCZ to ekscytującej zabawy!

ESKA TANKUJE DO PEŁNA to loteria, która wzbudza wiele emocji wśród naszych słuchaczy, o czym przekonaliśmy się podczas poprzedniej edycji, tankując tysiące litrów paliwa do Waszych samochodów. Tym razem również zapewniamy wspaniałą zabawę i zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich, którzy chcieliby otrzymać od nas kartę na 50, 100, 200, 300, a nawet 1000 litrów DARMOWEGO PALIWA! Zgłoszenia przyjmowane są od 30 maja do 24 czerwca 2022 roku. Wykorzystaj szansę i DOŁĄCZ DO LOTERII!

ZGŁOŚ SIĘ: Wygraj paliwo na cały rok

ESKA TANKUJE DO PEŁNA – jak zgłosić się do loterii?

Nie czekaj i dołącz do fantastycznej zabawy, którą zorganizowaliśmy wspólnie z Circle K! Mamy wspaniałe nagrody, które ucieszą każdego zmotoryzowanego słuchacza Radia ESKA. ZATANKUJEMY Ci od 50 do nawet 1000 litrów paliwa oraz dodatkowe 1000 litrów w FINALE!

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy wysłać SMS pod numer 7211 (2,46 z VAT) z hasłem „ESKA” lub wypełnić formularz na stronie loteriaeski.pl. Jeśli to do Ciebie uśmiechnie się szczęście, skontaktujemy się z Tobą podczas programu na żywo, a twoim zadaniem będzie wybranie 1 z 8 stanowisk. W KAŻDYM z nich czekać będzie wspaniała nagroda! Nie czekaj, WEŹ UDZIAŁ w loterii i odjedź z pełnym bakiem!

Mamy dla Ciebie również EXTRA RUNDĘ - Każdego dnia do zgarnięcia nie mniej niż 100 litrów paliwa!

Loteria trwa od 30 maja do 24 czerwca 2022 roku. W Loterii mogą brać udział osoby, które ukończyły 18. rok życia i dysponują numerem telefonu w jednej z polskich sieci komórkowych. Wydanie nagród zostanie zakończone z dniem 1 lipca 2022 r.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze