ESKA Tankuje do Pełna: jak się zgłosić i wygrać pełny bak paliwa?

2021-10-21 15:22
Eska Tankuje do Pełna: jak się zgłosić i wygrać pełny bak paliwa?
Autor: RADIO ESKA Eska Tankuje do Pełna: jak się zgłosić i wygrać pełny bak paliwa?

ESKA dba o to, abyście mogli swobodnie razem ze znajomymi udać się na przykład na wypad za miasto. A że paliwo aktualnie jest bardzo drogie, to dzięki nam, możecie mieć pełny bak paliwa totalnie za darmo. Jak się zgłosić do zabawy ESKA Tankuje do Pełna?

ESKA Tankuje do Pełna: jak się zgłosić i wygrać pełny bak paliwa? Ponad sześć złotych za litr benzyny, to spora kwota aby zatankować do pełna. Jednak nie musicie się już teraz martwić. Ponieważ ESKA zatankuje Wam samochód pod sam korek. Dzięki temu, będziecie mogli zrobić wypad ze znajomymi za miasto, albo jechać do rodziny i zrobić im niespodziankę. Zgłoście się do zabawy ESKA Tankuje do Pełna już teraz!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

ESKA Tankuje do Pełna: jak się zgłosić i wygrać pełny bak paliwa?

Jak się zgłosić się do zabawy ESKA Tankuje do Pełna i wygrać pełen bank paliwa? Jest na to bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść na stronę tankuje.eska.pl, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Gdy tylko do Ciebie zadzwonimy, to możesz ucieszyć się z pełnego baku!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze