Suntago

i

Autor: Materiały Prasowe

ESKA SUNTA PARTY już za nami! Tak bawiliśmy się na najgorętszych Mikołajkach w Polsce!

2021-12-08 14:03 Materiał sponsorowany

Za nami ESKA SUNTA PARTY, czyli najgorętsze Mikołajki w Polsce! Radio ESKA oraz Suntago ponownie połączyły siły i zorganizowały imprezę, która z pewnością zostanie nam w pamięci na długo. 32 ℃ ciepła, woda, najlepsza muzyka oraz moc niezapomnianych atrakcji spowodowały, że chociaż na chwilę mogliśmy zapomnieć o mrozie, śniegu oraz braku słońca! Sprawdźcie, co działo się na ESKA SUNTA PARTY w Suntago!

Park of Poland to największy zadaszony park wodny w Europie. Podzielony jest na 3 strefy, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jamango to wodna dżungla, w której znajdują się atrakcje na światowym poziomie, Relax to miejsce do relaksu dla osób powyżej 16 roku życia, w którym odpoczynek odbywa się w otoczeniu prawdziwych palm, a Saunaria to 15 różnych atrakcji, które sprawiają wiele przyjemności. W weekend 4-5 grudnia 2021 roku Suntago gościło u siebie słuchaczy Radia ESKA, którzy zgarnęli wejściówki na ESKA SUNTA PARTY. Co działo się na imprezie?

ESKA SUNTA PARTY w Suntago - za nami najgorętsze Mikołajki w Polsce!

Za nami ESKA SUNTA PARTY, czyli jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez tego roku! 4 oraz 5 grudnia słuchacze Radia ESKA spędzili niezapomniane chwile w strefie Jamango w Suntago, w której czekały na nich wyjątkowe atrakcje. Od godziny 10:00 do 21:00 uczestnicy zabawy mieli okazję wziąć udział w grach terenowych "Zostań zdobywcą przygód Suntago", w grach i zabawach ruchowych z plastikowymi gadżetami oraz skorzystać ze świątecznej fotobudki. Gdyby tego było mało, podczas ESKA SUNTA PARTY w Suntago odbywały się warsztaty tropikalnych ozdób choinkowych, a ich uczestnicy stworzyli m.in. eko zawieszki, czyli recyklingowe bombki czy też koralikowe laseczki.

Co dwie godziny odbywały się konkursy z wiedzy o świętach, Mikołaju i zimie, w których nagrodami były wodne tatuaże oraz inne upominki. Były też wyścigi oraz slalomy w workach świątecznych. Podczas ESKA SUNTA PARTY w Suntago nie mogło zabraknąć również studia Radia ESKA, w którym od 11:00 do 17:00 można było usłyszeć Mikołajkowe hity na czasie. Uczestnicy zabawy spędzili najgorętsze Mikołajki w Polsce z drugą połówką, rodziną oraz znajomymi i jesteśmy pewni, że będą mieli co wspominać!