Pomarańczowa czy niebieska?

i

Autor: ESKA

ESKA – pomarańczowa czy niebieska. Zgłoś się i zgarnij dużą kasę!

2022-09-12 0:00

Czy komuś brakuje gotówki? Może chcielibyście zaplanować jesienny wyjazd, ale przez inflację, wasze konta świecą pustkami? Mamy dla was propozycję nie do odrzucenia. Weźcie udział w loterii, a wasze portfele zapełnią się niemałą sumą.

Loteria ESKA – pomarańczowa czy niebieska właśnie wystartowała! Kto z was potrzebuje nagłego zastrzyku gotówki? Może chcielibyście wyskoczyć do kina albo wybrać się na koncert ulubionego artysty, ale budżet wam na to nie pozwala? Przychodzimy do was z idealnym rozwiązaniem. Dzięki loterii ESKA - pomarańczowa czy niebieska możecie zdobyć aż 5 000 złotych! W jaki sposób to zrobić? Wszystko znajdziecie poniżej, udanej zabawy!

ESKA – pomarańczowa czy niebieska - ZGŁOŚ SIĘ I ZGARNIJ DUŻĄ KASĘ

Od poniedziałku do piątku, od 19 września do 7 października, będziecie mieć szansę na zgarnięcie 5 000 tysięcy złotych. Loteria rusza 19 września. Na antenie radia ESKA podczas audycji Pirowskiego i Pawełka będziemy losować szczęściarza, który powalczy o tę niezłą sumę. Jednak to nie koniec. W naszej loterii wygranym jest każdy. Dla wszystkich, dla których szczęście na chwilę opuści mamy dobrą wiadomość. Nie odejdziecie z niczym! Dla was również mamy przygotowaną kasę. Zabawa potrwa do 7 października, więc przygotujcie się na ogromną dawkę emocji! Zapraszamy również na stronę https://wygraj.eska.pl, na której można kupić specjalne losy!

ESKA – pomarańczowa czy niebieska: w jaki sposób wziąć udział?

  • Zgłaszasz się do zabawy wysyłając SMSa o treści ESKA na 7211 (2,46 zł z VAT; Organizatorem loterii jest: Euroloterie Sp. z o.o) i czekasz na telefon z Radia ESKA
  • Jeśli dopisze Ci szczęście weźmiesz udział w wejściu na żywo (zaczynamy 19 września) - PIROWSKI i PAWEŁEK ZADADZĄ CI JEDNO PROSTE PYTANIE: „POMARAŃCZOWA CZY NIEBIESKA?”
  • TRAFNE WYTYPOWANIE WYNIKU RZUTU ESKOWĄ MONETĄ BĘDZIE OZNACZAŁO DUŻĄ KASĘ NA TWOIM KONCIE!
  • W przypadku pomyłki nie odejdziesz z niczym – zgarniesz 500 PLN na do widzenia 
  • Wszystko możesz zobaczyć na żywo na Tik Toku Radia ESKA (radio.eska)

Jeśli jeszcze nie wszystko jest dla was jasne, zachęcamy do śledzenia naszej strony ESKA.PL oraz loteriaeski.pl. Wszystkie ważne informacje dotyczące Loterii są również emitowane na antenie Radia ESKA. Miłej zabawy!