ESKA Odwołuje Zimę 2020: pogoda na rajskiej Dominikanie będzie nas rozpieszczać?

2020-01-29 12:12
ESKA Odwołuje Zimę 2020: pogoda na rajskiej Dominikanie będzie nas rozpieszczać?
Autor: canva.com ESKA Odwołuje Zimę 2020: pogoda na rajskiej Dominikanie będzie nas rozpieszczać?

Wyobraźcie sobie, że za oknem nie ma pluchy, tylko słońce, morska bryza i malownicze krajobrazy. Nie musicie martwić się co na siebie założyć, tylko wyjść w spodenkach i koszulce. Sprawdzamy na ESKA.pl, jaką pogodę nasi słuchacze będą mieli na Dominikanie podczas odwoływania zimy!

Dominikana po raz kolejny będzie gościć akcję ESKA Odwołuje Zimę. Tym razem na rajskie plaże ze słuchaczami Radia ESKA pojadą również wyśmienite gwiazdy: Damian Kordas, Roksana Węgiel, Myku z kanału Suchar Codzienny, Jankes, Ola Kot i Ola Ciupa. Wszyscy, którzy wygrali podwójne zaproszenie na wyprawę marzeń mogą spodziewać się fantastycznych wrażeń. Na ESKA.pl sprawdzamy dla Was, jaka pogoda czeka naszą ekipę na Dominikanie.

Jak się zgłosić do ESKA Odwołuje Zimę 2020? 

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • lub kupujecie głos online na eoz.eska.pl

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

ESKA Odwołuje Zimę 2020: pogoda na rajskiej Dominikanie będzie nas rozpieszczać?

Punta Cana, czyli miasto do którego zabieramy słuchaczy Radia ESKA i gwiazdy będą mogły cieszyć się idealną pogodą. Klimat jest wręcz idealny. Oznacza to, że Dominikana przywita nas gorącym słońcem, tropikalnymi temperaturami i świetnymi warunkami do uprawiania sportów wodnych. Opady w lutym są bardzo rzadkie, a wilgotność powietrza idealna. Termometry pokażą 27, a nawet ponad 28 stopni.

Najnowsze