ESKA Odwołuje Zimę 2020: czas na Before Party w klubie XOXO

2020-01-22 20:38
ESKA Odwołuje Zimę 2019 - Before Party w XOXO Party
Autor: Razor-G.com

W stołecznym klubie XOXO odbywa się właśnie wyjątkowe wydarzenie. Before party przed ESKA Odwołuje Zimę trwa w najlepsze, a na parkiecie bawią się gwiazdy polskiego show-biznesu. Co dzieje się na imprezie Radia ESKA? Jesteśmy tam na miejscu! Sprawdzajcie naszą relację na ESKA.pl.

ESKA Odwołuje Zimę 2020 to akcja Radia ESKA, na którą czekają wszyscy fani karaibskich klimatów. Jak co roku, tuż przed rozpoczęciem akcji do stołecznego klubu XOXO zapraszamy największe gwiazdy polskiego show-biznesu i serwujemy im ekstremalnie pozytywną dawkę energii. W tym roku warto zaznaczyć, że akcja ESKA Odwołuje Zimę odbędzie się na rajskich plażach Dominikany. Co dzieje się aktualnie w klubie XOXO? Jakie gwiazdy odwiedziły before party ESKA Odwołuje Zimę?

ESKA Odwołuje Zimę 2020: gwiazdy na before party w klubie XOXO

Na naszym czerwonym dywanie przed klubem XOXO można było zobaczyć między innymi: Saszan, Veronikę Bielik, Enej, Dj Brave'a, Gosię Andrzejewicz, Martę Gałuszewską, Zuzę Jabłońską, Monikę Miller, Jankesa, Olę Ciupę, Damiana Kordasa, Roksanę Węgiel czy MYKU z kanału Suchar Codzienny. Aktualnie impreza rozkręca się przy energetycznych i karaibskich rytmach, które przez całą noc będzie serwowała nam dobrze znana z ESKA TV i klubowych parkietów Ola Ciupa. Co ciekawe smakowitym punktem imprezy jest również strefa z cateringiem, którą wypełniają dania bardzo dobrze znane z Dominikany.

Najnowsze