ESKA Music Awards 2016 - nominacje. Reakcje gwiazd, które mają szansę zdobyć statuetkę!

i

Autor: fot. ESKA.pl

ESKA Music Awards 2016 - nominacje. Reakcje gwiazd w jednym miejscu!

2016-07-05 18:25

ESKA Music Awards 2016 - nominacje zostały ogłoszone 4 lipca podczas specjalnej relacji na żywo w Radiu ESKA, ESKA TV, na eska.pl, eskaGO oraz mediach społecznościowych. Jak na wyróżnienie to zareagowały gwiazdy? Na ESKA.pl w jednym miejscu znajdziecie wpisy artystów nominowanych do nagrody EMA 2016!

ESKA Music Awards 2016 - nominacje zostały ujawnione w poniedziałek, 4 lipca! Co czują artyści, którzy otrzymali ważne muzyczne wyróżnienie? Jak bardzo cieszą się z szansy otrzymania prestiżowej statuetki? Jest radość, zadowolenie, a wśród niektórych nawet wzruszenie. Na ESKA.pl podrzucamy Wam pierwsze reakcje gwiazd! Sprawdzajcie i cieszcie się razem z nimi! Oficjalnie możemy ogłosić, że dostępna jest już pełna lista nominowanych, informacje o tym, jak głosować oraz gdzie kupić i wygrać bilety! Teraz wszystko od Was zależy! Wasze wybory poznamy podczas wielkiej gali EMA 2016, która już 26 sierpnia w Szczecinie!

>>> ESKA Music Awards 2016 - głosuj!

ESKA Music Awards 2016 - reakcje

C-BooL razem ze swoją rodziną świętował otrzymanie nominacji #EMA2016! Najbardziej jednak - cieszyły się jego dzieci! Prawdziwy ojciec sukcesu!

Monika Lewczuk wciąż nie może uwierzyć, że dostała nominację do #EMA2016. Autorka hitu "#TamTam", "Zabiorę Cię stąd" i aktualnie "Ty i ja" ma szansę otrzymać największą nagrodę za muzyczne osiągnięcia!

Enej kolejny rok z rzędu proszą o Wasze głosy! Powalczą o nie w kategorii Najlepszy Zespół. To ich kolejna nominacja do ESKA Music Awards!

Zespół VIDEO ma jeden cel - obronić tytuł sprzed roku! To od Was zależy czy to się uda!

Fani Michała Szpaka cieszą się sukcesem swojego ukochanego artysty. Czy radość będzie jeszcze większa 26 sierpnia?

Cleo otrzymała 3 nominacje! Jej szanse na nagrodę są bardzo duże 

Sound'n'Grace są pełni nadziei, że w tym roku się uda! 

Artykuł zostanie zaktualizowany, gdy tylko pojawią się wpisy kolejnych nominowanych gwiazd! W tym czasie dajcie znać w komentarzach, za kogo trzymacie kciuki!

W zeszłym roku prawdziwą królową ESKA Music Awards została Margaret! Artystka nie tylko zdobyła mnóstwo statuetek, ale także zachwycała na scenie! Przed tegoroczną galą przypomnijcie sobie, jak wyglądały jej występy i jak prezentowały się inne gwiazdy!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>