ESKA Music Awards 2016 - nominacje: NAJLEPSZY RADIOWY DEBIUT

i

Autor: fot. artyści w kategorii Najlepszy Radiowy Debiut EMA 2016 - nominowani

ESKA Music Awards 2016 - nominacje: NAJLEPSZY RADIOWY DEBIUT

2016-07-04 22:14

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - Najlepszy Radiowy Debiut. Która nowa twarz na polskim rynku muzycznym ma szansę zgarnąć statuetkę EMA 2016? Poznajcie gwiazdy na ESKA.pl!

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - Najlepszy Radiowy Debiut. Kto jest nominowany i ma szansę zgarnąć upragnioną statuetkę dla najpopularniejszej nowej twarzy na polskim rynku muzycznym? O Wasze głosy walczy trzech artystów, a ostateczne rozstrzygnięcie już w piątek, 26 sierpnia w Szczecinie na gali EMA 2016!

ESKA Music Awards 2016 - Najlepszy Radiowy Debiut

Nominacje do ESKA Music Awards 2016 zostały ujawnione! Kto ma szansę zgarnąć najważniejszą nagrodę w swojej karierze? W kategorii Najlepszy Radiowy Debiut powalczy: 

  • Monika Lewczuk - młoda i utalentowana wokalistka w czerwcu 2016 roku wydała debiutancki album pt. #1. Wcześniej jednak zaliczyła świetny radiowy start wydając hit "#TAM TAM". Czy to najpopularniejsza twarz na polskim rynku muzycznym?

 

  • Antek Smykiewicz jest drugim kandydatem w walce o tytuł! On również wydał niedawno swój debiutancki materiał, na którym znajdziecie wielki przebój zatytułowany "Pomimo burz". 

 

  • Szymon Chodyniecki za singiel "Sam na sam" zdobył status podwójnej Platynowej Płyty! Utalentowany wokalista ostatnio odnosił sukcesy w Gorącej 20 Radia ESKA. Stało się tak za sprawą hitu "Z całych sił"

 

Która gwiazda zaliczyła najlepszy start w rozgłośniach radiowych? Sprawdźcie: jak głosować na ESKA Music Awards 2016! Podczas ubiegłorocznej gali tytuł najlepszego radiowego debiutu powędrował do chóru Sound’n’Grace!