ESKA Music Awards 2016 - nominacje: NAJLEPSZY RADIOWY DEBIUT

2016-07-04 22:14
ESKA Music Awards 2016 - nominacje: NAJLEPSZY RADIOWY DEBIUT
Autor: fot. artyści w kategorii Najlepszy Radiowy Debiut EMA 2016 - nominowani

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - Najlepszy Radiowy Debiut. Która nowa twarz na polskim rynku muzycznym ma szansę zgarnąć statuetkę EMA 2016? Poznajcie gwiazdy na ESKA.pl!

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - Najlepszy Radiowy Debiut. Kto jest nominowany i ma szansę zgarnąć upragnioną statuetkę dla najpopularniejszej nowej twarzy na polskim rynku muzycznym? O Wasze głosy walczy trzech artystów, a ostateczne rozstrzygnięcie już w piątek, 26 sierpnia w Szczecinie na gali EMA 2016!

ESKA Music Awards 2016 - Najlepszy Radiowy Debiut

Nominacje do ESKA Music Awards 2016 zostały ujawnione! Kto ma szansę zgarnąć najważniejszą nagrodę w swojej karierze? W kategorii Najlepszy Radiowy Debiut powalczy: 

  • Monika Lewczuk - młoda i utalentowana wokalistka w czerwcu 2016 roku wydała debiutancki album pt. #1. Wcześniej jednak zaliczyła świetny radiowy start wydając hit "#TAM TAM". Czy to najpopularniejsza twarz na polskim rynku muzycznym?

 

  • Antek Smykiewicz jest drugim kandydatem w walce o tytuł! On również wydał niedawno swój debiutancki materiał, na którym znajdziecie wielki przebój zatytułowany "Pomimo burz". 

 

  • Szymon Chodyniecki za singiel "Sam na sam" zdobył status podwójnej Platynowej Płyty! Utalentowany wokalista ostatnio odnosił sukcesy w Gorącej 20 Radia ESKA. Stało się tak za sprawą hitu "Z całych sił"

 

Która gwiazda zaliczyła najlepszy start w rozgłośniach radiowych? Sprawdźcie: jak głosować na ESKA Music Awards 2016! Podczas ubiegłorocznej gali tytuł najlepszego radiowego debiutu powędrował do chóru Sound’n’Grace!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze