ESKA Music Awards 2016 - nominacje: NAJLEPSZY HIT

2016-07-04 22:24
ESKA Music Awards 2016 - nominacje: NAJLEPSZY HIT
Autor: fot. logo Najlepszy Hit kto jest nominowany do EMA 2016

ESKA Music Awards 2016 - NAJLEPSZY HIT. Która piosenka była największym przebojem ostatnich miesięcy? Dowiedzcie się, kto ma szansę zgarnąć pożądaną statuetkę EMA 2016! Konkurencja jest bardzo silna!

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - Najlepszy Hit. Która piosenka walczy o tytuł największego przeboju? Który artysta za swój kawałek zgarnie upragnioną statuetkę EMA 2016? Walka o Wasze głosy właśnie się rozpoczęła! ESKA Music Awards 2016 - GŁOSOWANIE: wynik zależy od was! >>

ESKA Music Awards 2016 - nominacje: Najlepszy Hit

ESKA Music Awards 2016 o najbardziej prestiżową statuetkę powalczy pięciu artystów! 

  • Antek Smykiewicz - Pomimo burz

Przebój "Pomimo Burz" zna i śpiewa każdy! Dowodem na to jest ponad 26 milionów wyświetleń teledysku do tego nagrania! Czy to jeden z największych hitów ostatnich miesięcy?

 

  • C-BooL - Never Go Away

"Never Go Away" to absolutny hit na wszystkich imprezach! Grzegorz Cebula, powszechnie znany jako C-BooL jest artystą, który potwierdza, że można zrobić światowo brzmiący kawałek!

 

  • Dawid Podsiadło - W dobrą stronę

Każdy z nas w ostatnich miesiącach śpiewał "W dobrą stronę". Piosenka pochodzi z albumu pt. Annoyance and Disappointment, który w bardzo krótkim czasie pokrył się podwójną platyną!

 

  • Margaret - Cool Me Down

Kolejny światowy singiel od Margaret! "Cool Me Down" powstało we współpracy ze szwedzkimi producentami, którzy mają na swoim koncie wiele sukcesów. Czy Margaret zdobędzie swoją trzecią statuetkę EMA 2016? Ma na to aż trzy szanse!

 

  • Sylwia Grzeszczak - Tamta dziewczyna

Sylwia Grzeszczak wróciła i od razu osiągnęła wielki sukces! Wszystko za sprawą hitu "Tamta dziewczyna", który dotarł na szczyty praktycznie wszystkich radiowych zestawień w naszym kraju. Po miesiącu teledysk miał już ponad 13 milionów odsłon! 

 

Macie już swoich faworytów? Sprawdźcie: jak głosować na ESKA Music Awards 2016? Informacje o biletach na ESKA Music Awards 2016 znajdziecie tu: gdzie i za ile kupić bilety na EMA 2016? Przypominamy, ze Najlepszym Hitem na ESKA Music Awards 2015 zostało "Naucz mnie" Sarsy! 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze