ESKA Music Awards 2016 - nominacje: NAJLEPSZY ARTYSTA

2016-07-04 22:21
ESKA Music Awards 2016 - nominacje: NAJLEPSZY ARTYSTA
Autor: Fot. eska.pl ESKA Music Awards 2016 - nominacje

ESKA Music Awards 2016 - NAJLEPSZY ARTYSTA. Sprawdź, którzy z polskich wokalistów cieszą się największą popularnością i mają szansę zgarnąć statuetkę podczas rozdania nagród EMA 2016!

ESKA Music Awards 2016 - nominacje w kategorii Najlepszy Artysta. Możemy wreszcie ujawnić, którzy z polskich wokalistów zmierzą się ze sobą i powalczą o Wasze głosy w wyścigu po prestiżową statuetkę EMA 2016. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się już w piątek 26 sierpnia w Szczecinie! ESKA Music Awards 2016 - GŁOSOWANIE: wynik zależy od was!>>

W kategorii NAJLEPSZY ARTYSTA nominowani zostali:

  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Kamil Bednarek

ESKA Music Awards 2016 - GŁOSOWANIE: wynik zależy od was!

Antek Smykiewicz to 28-letnia wokalista, kompozytor i autor tekstów. Jest laureatem drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland oraz półfinalista 7 edycji programu Must Be The Music.

 

Dawid Podsiadło - jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Podsiadło jest nie tylko wokalistą, ale też autorem teksów.

 

Kamil Bednarek wykonawca muzyki reggae, wokalista, autor tekstów i piosenek. W latach 2008–2012 był członkiem formacji Star Guard Muffin.

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze